• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » باغ وحش موصل پس از داعش (عکس)
  کد خبر : 2012872

  باغ وحش موصل پس از داعش (عکس)

  باغ وحش موصل پس از داعش (عکس)Reviewed by on Feb 20Rating: یک شیر و یک خرس تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر داعش زنده مانده‌اند. به گزارش ایران ویج به نقل از عصر ایران به نقل از دویچه وله، روزگاری باغ وحش موصل حیوانات زیادی داشت. حالا اما همه‌شان…

  باغ وحش موصل پس از داعش (عکس)Reviewed by on Feb 20Rating:

  یک شیر و یک خرس تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر داعش زنده مانده‌اند.

  به گزارش ایران ویج به نقل از عصر ایران به نقل از دویچه وله، روزگاری باغ وحش موصل حیوانات زیادی داشت. حالا اما همه‌شان یا بر اثر گرسنگی تلف شدند یا در جنگ کشته شدند یا فرار کردند.
  یک شیر و یک خرس گرسنه. آن دو تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر داعش زنده مانده‌اند. یک شیر و یک خرس گرسنه. آن دو تنها حیواناتی هستند که پس از آزادسازی شرق موصل از دست عناصر داعش زنده مانده‌اند. شیری که بر اثر گرسنگی جان داده است. شیری که بر اثر گرسنگی جان داده است. روزگاری باغ وحش موصل حیوانات زیادی هم‌چون میمون داشت. حالا اما همه‌شان یا بر اثر گرسنگی تلف شدند یا در جنگ کشته شدند یا فرار کردند. روزگاری باغ وحش موصل حیوانات زیادی هم‌چون میمون داشت. حالا اما همه‌شان یا بر اثر گرسنگی تلف شدند یا در جنگ کشته شدند یا فرار کردند. خرس گرسنه باغ وحش موصل. خرس گرسنه باغ وحش موصل. حیوانات نیز هم‌چون شهروندان عراقی از گزند نیروهای داعش در امان نمانده‌اند. حیوانات نیز هم‌چون شهروندان عراقی از گزند نیروهای داعش در امان نمانده‌اند. خمپاره‌های کشف شده در باغ وحش موصل. خمپاره‌های کشف شده در باغ وحش موصل. یکی از داوطلبان کمک به دو حیوان باقی مانده در باغ وحش موصل در حال غذا دادن به شیر گرسنه. یکی از داوطلبان کمک به دو حیوان باقی مانده در باغ وحش موصل در حال غذا دادن به شیر گرسنه. یکی از داوطلبان کمک به این حیوانات گفته است، این شرم‌آور است که این حیوانات چنین حال و روزی دارند. آن‌ها ارتباطی با جنگ انسان‌ها ندارند. یکی از داوطلبان کمک به این حیوانات گفته است، این شرم‌آور است که این حیوانات چنین حال و روزی دارند. آن‌ها ارتباطی با جنگ انسان‌ها ندارند. بخش غربی موصل همچنان تحت کنترل ستیزه‌جویان داعش قرار دارد. موصل پایگاه اصلی داعش در عراق محسوب می‌شود. بخش غربی موصل همچنان تحت کنترل ستیزه‌جویان داعش قرار دارد. موصل پایگاه اصلی داعش در عراق محسوب می‌شود. در نخستین روزهای سال جاری میلادی بود که نیروهای عراقی موفق شدند، بخش شرقی موصل را آزاد ساخته و از “دولت اسلامی” بازپس‌گیرند. در نخستین روزهای سال جاری میلادی بود که نیروهای عراقی موفق شدند، بخش شرقی موصل را آزاد ساخته و از موصل آخرین قرارگاه اصلی داعش در عراق محسوب می‌شود. این کلان‌شهر عراق در ژوئن سال ۲۰۱۴ به تصرف و کنترل داعش درآمد. در همین شهر نیز بود که ابوبکر البغدادی، رهبر داعش، اعلام خلافت کرد. موصل آخرین قرارگاه اصلی داعش در عراق محسوب می‌شود. این کلان‌شهر عراق در ژوئن سال ۲۰۱۴ به تصرف و کنترل داعش درآمد. در همین شهر نیز بود که ابوبکر البغدادی، رهبر داعش، اعلام خلافت کرد. موصل تنها شهر بزرگ عراق است که هم‌چنان تحت اشغال نیروهای داعش است. موصل تنها شهر بزرگ عراق است که هم‌چنان تحت اشغال نیروهای داعش است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.