• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » انتشارات مدرسه رقابتی با بخش خصوصی بر سر بازار نخواهد داشت
  کد خبر : 2012856

  انتشارات مدرسه رقابتی با بخش خصوصی بر سر بازار نخواهد داشت

  انتشارات مدرسه رقابتی با بخش خصوصی بر سر بازار نخواهد داشتReviewed by on Feb 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا شاه‌آبادی روز گذشته به عنوان مدیرعامل جدید موسسه انتشارات مدرسه برهان که زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش به شمار رفته و از ناشران قدیمی در حوزه نشر کتاب برای…

  انتشارات مدرسه رقابتی با بخش خصوصی بر سر بازار نخواهد داشتReviewed by on Feb 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، حمیدرضا شاه‌آبادی روز گذشته به عنوان مدیرعامل جدید موسسه انتشارات مدرسه برهان که زیر مجموعه وزارت آموزش و پرورش به شمار رفته و از ناشران قدیمی در حوزه نشر کتاب برای مخاطبان کودک و نووان و نیز مدرسان و مربیان مدارس به شمار می‌رود، منصوب شد.

  شاه‌آبادی در گفتگو با مهر درباره برنامه‌های خود برای حضور در این موسسه عنوان کرد: انتشارات مدرسه با توجه به سابقه و اعتبار قابل اعتنایی که دارد و همین‌طور با توجه به گستره وسیع مخاطبان، دارای مجموعه بزرگی از قابلیت‌هاست. قابلیت‌هایی که بخشی از آن‌ها در گذشته مورد توجه و استفاده قرار گرفته و بخشی که باید در آینده مورد استفاده قرار بگیرد.

  وی ادامه داد: من تلاش خواهم کرد که در کنار توجه به محتوای فرهنگی فعالیت‌ها به تقویت جریان توزیع و بازرگانی مجموعه بپردازم و همچنین فعالیت موسسه‌ در حوزه‌های جدید مثل تولید کتاب‌های الکترونیک، اپلیکیشن‌های متنوع و… را شکل بدهم.

  شاه‌آبادی ادامه داد: در مواجهه با بخش خصوصی ما هیچ رقابتی بر سر بازار نخواهیم داشت ولی در کیفیت محصول تلاش می کنیم که در میان ناشران خصوصی و دولتی بهترین باشیم.

  مدیرعامل انتشارات مدرسه همچنین تصریح کرد: توجه به قابلیت‌های نیروی انسانی و تکریم نویسندگان و دیگر اهالی فرهنگ از مهمترین رویکردهای ما خواهد بود.

  یادآوری می‌شود، مدیریت تولید و مدیریت انتشارات کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، ‌مدیریت موسسه انتشارات بین‌المللی الهدی و مدیر تولید انتشارات سوره مهر در کنار نویسندگی از مهمترین تجربه‌های شاه‌آبادی در حوزه نشر در سال‌های اخیر بوده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.