• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۷ نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ پهلودهی شدند
  کد خبر : 2012852

  ۷ نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ پهلودهی شدند

  ۷ نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ پهلودهی شدندReviewed by on Feb 20Rating: سید پیروز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط آب و هوایی و دید کم تیم عملیات و فنی پایانه نفتی خارگ موفق به پهلودهی ۷ نفتکش پهن‌پیکر…

  ۷ نفتکش پهن‌پیکر در بدترین شرایط آب و هوایی در خارگ پهلودهی شدندReviewed by on Feb 20Rating:

  سید پیروز موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: روز گذشته در پایانه نفتی خارگ در بدترین شرایط آب و هوایی و دید کم تیم عملیات و فنی پایانه نفتی خارگ موفق به پهلودهی ۷ نفتکش پهن‌پیکر شد.

  وی افزود: شرکت پایانه‌های نفتی ایران به‌عنوان آخرین زنجیره صادرات نفت ایران، وظیفه سنگین صادرات نفت ایران را در پایانه‌های نفتی کشور بر عهده دارد.

  موسوی اضافه کرد: بهسازی و نوسازی صورت گرفته توسط کارکنان شرکت پایانه های نفتی ایران در سراسر کشور باعث ارتقای سطح کیفی، ایمنی و عملیاتی این شرکت در تمامی پایانه‌های نفتی و میعانات گازی کشور شده است.

  مدیرعامل پایانه های نفتی ایران تصریح کرد: روز گذشته ۵ نفتکش در ترمینال نفتی تی، یک نفتکش در ترمینال نفتی آذرپاد و یک نفتکش به‌صورت کشتی به کشتی محموله نفتی خود که بیش از چهار و نیم میلیون بشکه نفت بود را دریافت کرد و یا در حال دریافت هستند؛ بارگیری این نفتکش‌ها با تنوع عملیاتی در پایانه نفتی خارگ صورت گرفته است.  

  وی با بیان اینکه تمام فعالیت‌ها در این پایانه توسط نیروهای توانمند وزارت نفت و پایانه نفتی انجام می‌شود اظهار داشت: این شرکت دارای توانمندی بالایی در عرصه‌های  مختلف تخصصی، بارگیری نفت خام، پهلودهی نفت‌کش‌ها، بازسازی و نوسازی تاسیسات اسکله‌های ساحلی، فراساحلی و زیردریایی است.

  مدیرعامل شرکت پایانه های نفتی ایران یادآور شد: پرسنل عملیات دریایی پایانه‌های نفتی ایران و پایلوت‌های این منطقه تاکنون بارها توانسته‌اند در شرایط بد آب و هوایی و گرد و غبار به‌خوبی عملیات پهلوگیری و جداسازی را در این منطقه انجام دهند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.