• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » طرح مترو فرصت خوبی برای شورای چهارم بود که متاسفانه اجرایی نشد/اجرای زیرسطح میدان شهدا برای بورس نقره
  کد خبر : 2012839

  طرح مترو فرصت خوبی برای شورای چهارم بود که متاسفانه اجرایی نشد/اجرای زیرسطح میدان شهدا برای بورس نقره

  طرح مترو فرصت خوبی برای شورای چهارم بود که متاسفانه اجرایی نشد/اجرای زیرسطح میدان شهدا برای بورس نقرهReviewed by on Feb 20Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آرمان کرمان ؛ علیرضا رزم حسینی امشب در نشست صمیمی اعضای شورای شهر و شهردار کرمان اظهار داشت:…

  طرح مترو فرصت خوبی برای شورای چهارم بود که متاسفانه اجرایی نشد/اجرای زیرسطح میدان شهدا برای بورس نقرهReviewed by on Feb 20Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از  آرمان کرمان ؛ علیرضا رزم حسینی امشب در نشست صمیمی اعضای شورای شهر و شهردار کرمان اظهار داشت: ما می خواهیم در زیر گذر میدان شهدا بورس نقره داشته باشیم.

  وی گفت: کرمان در گذشته مرکز تولید نقره بوده است و بعد از صادرات فرش، پسته و خرما، نقره صادر می کرده است و متاسفانه به مرور زمان تولید این صنعت کم رنگ شده  است.

  استاندار کرمان در رابطه با شورا افزود: شوراها در نظام اسلامی شکل گرفت که جهت پیشرفت را بوجود بیاورد و کارآبادانی سرعت بخشد.

  رزم حسینی با بیان اینکه اهمیت شورا بر همه روشن است ، اذعان داشت: آبادانی شهر کرمان به ویژه مرکز استان یکی از وظایف خود می دانیم و مردم باید در یک دوره ۶ ساله ساخت و اتمام این پروژه ها را تحمل نمایند، ما می خواهیم این شهر را همانند اصفهان، تبریز و شیراز بسازیم.

  وی بیان کرد: همه می دانیم که شهر کرمان از یک عقب افتادگی برخوردار است و همه می دانند سطح اختلافات فاحش است زیرا کرمان را یک روستای بزرگ می دانند.

  رزم حسینی ادامه داد: در بارندگی های اخیر متوجه شدید که چه به سر برخی از شهرستانها و شهرها آمد ، این شهر زیبنده مردم نجیب کرمان نیست.

  وی ابراز داشت: پروژه های جدیدی که شروع شده مصوب خود شما مردم است و خود شما خواستید و متاسفانه کسانی هستند که نمی خواهند بپذیرند چنین تکنولوژی در کرمان باشد.

  رزم حسینی بیان کرد: شما کجا می توانید چنین تکنولوژی داشته باشید غیر از خاتم این ها همه مزیت های کار است و باید به مردم گفته شود ، این کار خیلی بزرگ است.

  استاندار کرمان در رابطه با قرارگاه خاتم اذعان داشت: خاتم یک نهاد انقلابی است و بخش زیادی از پروژه های عمرانی کشور در اختیار اوست.

  وی با تاکید بر اینکه  زشت است که بخواهیم در رابطه با این قرارگاه کم لطفی کنیم ، عنوان کرد: هم اکنون اتفاقات مهمی در کرمان رخ داده است ، همچنین رودبار جنوب را نیز به خاتم سپرده ایم  و ما رودبار را نمونه کشوری می سازیم.

  رزم حسینی خطاب به اعضای شورای شهر با بیان اینکه تکلیف خودتان را روشن کنید، افزود:  ما باید به سمت یک شهر زیبا که مهاجر پذیر از استان های دیگر باشد نه روستاهای اطراف ، برویم.

  والاترین مقام دولتی در استان در بحث صمیمیت و همدلی اذعان داشت: راز موفقیت هر کشوری وحدت و همدلی استانی است ، ما از حق مردم نمی گذریم ، ما به دنبال سبک جدیدی در کشور در استان کرمان هستیم.

  وی گفت: نهادهای اقتصاد مقاومتی استان می تواند کشور را نجات دهد و ما جوانه های آن را قبلا کاشته ایم و می خواهیم استان کرمان الگویی برای دیگر استان های کشور باشد.

  رزم حسینی با اشاره به اینکه ما در قرن ۲۱ زندگی می کنیم ،  افزود: ما باید به دنبال سبکی متفاوت از گذشته باشیم با ۱۸  مؤسسه که در حال حاضر برای توسعه استان تلاش می کنند.

  وی تصریح کرد: ما نباید مسائل و خودخواهی شخصی را روی پروژه ها بیاوریم و باعث عقب افتادگی کرمان شویم، اگر در شورای قبلی مصوب کردند که خانه شهر باید جابجا شود باید احترام بگذارید.

  رزم حسینی با تاکید بر اینکه از نظر خواهی مردم در این رابطه استفاده نمایید، اذعان داشت: نباید شما مدیران تحت تاثیر برخی از خبرهای منتشر شده در شبکه های اجتماعی قرار بگیرید.

  استاندار کرمان خطاب به اعضای شورا، اظهار کرد: ما نخبه گان را برای تمامی حوزه ها گرد هم جمع کردیم و همیشه گفته ایم که دولت در خدمت توسعه است، طبق منویات مقام معظم رهبری که فرمودند: دولت باید خدمتگزار مردم باشد.

  وی همچنین به طرح مترو اشاره کرد و گفت: این طرح می توانست یک فرصت خوب برای شورای چهارم باشد که متاسفانه اجرایی نشد.

  رزم حسینی بیان داشت: مترو بعضا ۲۰ سال به تناوب طول می کشد، نگذارید آیندگان از این صنعت سبز محروم شوند.

  وی عنوان کرد: تا آخرین لحظه ای که عضو شورا هستید پروژه ها را شروع کنید که اینها همه کارنامه شما هستند .

  رزم حسینی با بیان اینکه امروز استان کرمان گل سرسبد دیگر استانهاست ، اذعان داشت: خداوند به این استان عنایت کرده است و پروژه روی پروژه وسرمایه گذار روی سرمایه گذار به استان می آید و این کار میمونی است.

  وی به اعضای شورا پیشنهاد کرد تا آخرین لحظه پروژه ها را اجرایی کنند و همچنین به آنان گفت: دولت حدود ۴۰۰ هزار میلیارد تومان بدهکار است آیا کار خود را تعطیل کرده ؟ و یا قرار گاه خاتم ۵۰ هزار میلیارد تومان از دولت طلب دارد ولی کار را ناتمام نگذاشته است.

  رزم حسینی ادامه داد: هر کسی که کار کند مردم به کارنامه او نگاه می کنند ، متاسفانه برخی برای اینکه رأی بیاورند در شبکه های اجتماعی چالش برانگیزی می کنند که این کار درستی نیست و ما باید با مردم صادقانه حرف بزنیم.

  وی افزود: من از شما خواهش دارم چه هزینه ای که برای مردم می کنید و یا چه مسائلی را که رسانه ای می کنید و این وقتی را که صرف می کنید این مال مردم است و چه خوب است این مودت و وحدت را گرمتر کنیم و کار مردم را پیش ببریم.

  رزم حسینی با تاکید بر اینکه پروژه های خاتم مطابق با زمانبندی پیش می رود ، اظهار کرد: نگویید این پروژه ها کند پیش می رود ممکن است هر کدام از آن ها به  یکسری مسائل و مشکلات برخورد کنند مثل لوله کشی آّب، گاز ، تلفن و …

  استاندار کرمان با بیان اینکه ما نقش حکومتی و نظارتی خود را اعمال می کنیم ، بیان داشت: گاهی اوقات برخی از مسائل باعث می شود که ما دخالت کنیم زیرا کار مردم عقب می افتد.

  وی باز خطاب به اعضای شورا مبنی بر اینکه اگر مخالفید با جرأت بگویید و با مردم صادق باشید ، اذعان داشت: اگر چیزی تصویب می کنید با قدرت بگویید ، ما تیم استانداری علاقمند نیستیم چیزی به نام ما ثبت شود کار مردم را به عقب نیندازید من از مشرفی می خواهم که کار را پیش ببرد.

  رزم حسینی ادامه داد: ما به دنبال دوستی ، محبت و همزبانی برای یک امر مقدس تری هستیم و آن این است که برای آبادانی حرکت کنیم.

  وی افزود: شرایط استان یک شرایط ویژه است و کافی است کمی گذشت داشته باشیم .

  رزم حسینی عنوان کرد: کرمان اگر آباد نشود مکران بزرگ آباد نخواهد شد، سیستان و بلوچستان امنیت نخواهد یافت .

  وی با بیان اینکه شورای شهر اهمیت دارد، خاطرنشان کرد: مردم باید در دوره بعد اشخاص متخصص انتخاب کنند و بدانند بودجه شهرداری بیش از کل استان است و اگر می خواهند مدارس، دانشگاه ، اماکن و ادارات خوبی داشته باشند انتخاب خوبی انجام دهند.

   

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.