• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » استان زنجان در ایجاد فضاهای فرهنگی توفیقات لازم را نداشته است
  کد خبر : 2012805

  استان زنجان در ایجاد فضاهای فرهنگی توفیقات لازم را نداشته است

  استان زنجان در ایجاد فضاهای فرهنگی توفیقات لازم را نداشته استReviewed by on Feb 20Rating: سید بیوک موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر به بحث حاشیه نشینی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: بحث حاشیه نشینی در همه استانها دامن گیر مراکز استاها است و خوشبختانه با تلاش متولیان فرهنگی و امورشهری حاشیه نشینی در…

  استان زنجان در ایجاد فضاهای فرهنگی توفیقات لازم را نداشته استReviewed by on Feb 20Rating:

  سید بیوک موسوی در گفتگو با خبرنگار مهر به بحث حاشیه نشینی در استان زنجان اشاره کرد و افزود: بحث حاشیه نشینی در همه استانها دامن گیر مراکز استاها است و خوشبختانه با تلاش متولیان فرهنگی و امورشهری حاشیه نشینی در استان به حداقل رسیده است. 

  وی اظهار کرد: بخشی از آسیبهای اجتماعی ناشی از حاشیه نشینی است وباید متولیان فرهنگی و امور شهری برای کاهش حاشیه نشینی در استان برنامه ریزی و مدیریت لازم را داشته باشند و فضاهای فرهنگی و وزشی و مذهبی را در این مناطق ایجادکنند. 

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان گفت: همه باید همت کنند و جهادگونه و بسیجی وار برای کاهش حاشیه نشینی تلاش کنند و به دنبال هم افزایی در کارها باشند و حاشیه نشینی نماد خیلی از معضلات اجتماعی است که دامن گیر جامعه شده و در شان نظام جمهوری اسلامی و مردم استان زنجان نیست که مناطق حاشیه نشین داشته باشیم. 

  موسوی با تاکید بر اینکه باید مسئولین فرهنگی و امور شهری به موضوعات فرهنگی توجه کنند، یاد آورشد: در برخی از حوزه ها کم کاری هایی که شده که در شان مردم استان زنجان نیست. 

  معاون سیاسی و امنیتی استانداری زنجان تصریح کرد: در بخشی از موضوعات خیلی توفیق نداشتیم  چرا که در ایجاد فضاهای فرهنگی توفیقات لازم ایجاد نشده است و باید مسئولین فرهنگی نسبت به ایجاد فضاهای فرهنگی در استان و به خصوص مناطق حاشیه نشین بیشتر توجه کنند. 

  موسوی گفت: نیروهای هنری و فرهنگی و مذهبی خوب و هیئت های مذهبی و فضاهای مذهبی خوبی در استان زنجان داریم و باید از ظرفیت این افراد در راستای ارتقای بخش فرهنگی و مذهبی استان استفاده کنیم و شرایط لازم برای انجام برنامه های فرهنگی توسط متولیان برای هنرمندان و نیروهای کاریی و مذهبی ایجاد شود. 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)



  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.