• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » اوضاع امنیتی و میدانی «درعا» باثبات و تحت کنترل است
  کد خبر : 2012623

  اوضاع امنیتی و میدانی «درعا» باثبات و تحت کنترل است

  اوضاع امنیتی و میدانی «درعا» باثبات و تحت کنترل استReviewed by on Feb 19Rating: «محمد خالد الهنوس»، استاندار «درعا» در سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور اوضاع امنیتی، میدانی و خدمات رسانی در شهر درعا را با ثبات و تحت کنترل خواند و تاکید کرد: تلاش تروریست های جبهه النصره…

  اوضاع امنیتی و میدانی «درعا» باثبات و تحت کنترل استReviewed by on Feb 19Rating:

  «محمد خالد الهنوس»، استاندار «درعا» در سوریه در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در این کشور اوضاع امنیتی، میدانی و خدمات رسانی در شهر درعا را با ثبات و تحت کنترل خواند و تاکید کرد: تلاش تروریست های جبهه النصره و هم قطارانشان برای نفوذ به درعا ناکام بوده و خواهد بود.

  وی اظهار داشت: پیشرفت فرایند سیاسی کمک به حل بحران سوریه در آستانه یا دیگر تلاش های سیاسی در این زمینه، اردوی حامیان تروریسم از بین کشورهای منطقه و جهان را به جایی کشاند که از ایادی مزدور خود در جنوب سوریه بخواهند حمله غافلگیرانه ای را علیه شهر درعا ترتیب بدهند اما این عملیات به جایی نرسید.

  الهنوس تصریح کرد: ارتش سوریه به خوبی توانست این حمله تروریست ها را دفع و ضمن نابود کردن تجهیزاتشن تلفات سنگین جانی به صفوف آنها وارد کند و هم اینک هم در حال تعقیب بقایای آنها در منطقه المنشیه است.

  وی با بیان اینکه ارتش سوریه به شلیک خمپاره هایی که غیرنظامیان درعا را هدف می گیرد، پاسخ می دهد، افزود: ارتش سوریه همچنین بیمارستان های میدانی تروریست ها را در هم کوبیده و آنها را مجبور به انتقال زخمی هایشان به جاهایی دور در داخل و خارج مرزهای سوریه کرده است.

  استاندار درعا مرزهای کشورهای همسایه با سوریه را به روی تحرکات تروریست ها باز خواند و گفت: اگرچه اردن به طور رسمی تصریح کرده که تروریست های زخمی را پذیرش نمی کند اما هنوز گذرگاه هایی که شاید غیرقانونی باشند وجود دارد، علاوه بر اینکه برخی زخمی ها هم که به بیمارستان های رژیم صهیونیستی منتقل شدند.

  الهنوس بر شتاب جریان آشتی های ملی در جنوب سوریه و دیگر استان های آن تاکید کرد و گفت: تروریست ها مساحت گسترده ای از مناطق خود در درعا را به لطف رشادت های ارتش و متحدانش از دست داده است علاوه بر اینکه گرایش های خرابکارانه تروریست ها موجب از دست رفتن کامل محبوبیت آنها در جامعه سوریه شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.