• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » برنامه‌های اندونزی برای توسعه بخش انرژی ایران
  کد خبر : 2012574

  برنامه‌های اندونزی برای توسعه بخش انرژی ایران

  برنامه‌های اندونزی برای توسعه بخش انرژی ایرانReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، ارکاندرا تاهار، معاون وزیر انرژی اندونزی گفت کشورش تعهدات خود برای توسعه بخش انرژی ایران از جمله سرمایه‌گذاری در یک میدان نفتی را تقویت خواهد کرد. وی پس از…

  برنامه‌های اندونزی برای توسعه بخش انرژی ایرانReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از گروه اقتصاد بین‌الملل فارس به نقل از رویترز، ارکاندرا تاهار، معاون وزیر انرژی اندونزی گفت کشورش تعهدات خود برای توسعه بخش انرژی ایران از جمله سرمایه‌گذاری در یک میدان نفتی را تقویت خواهد کرد.

  وی پس از یک نشست هماهنگی برای بحث در مورد سفر وزیر اقتصادی این کشور به ایران گفت: «تعهدات در بخش انرژی شامل برنامه پرتامیناس برای سرمایه‌گذاری در ایران  و همچنین صادرات گاز است.»

  دارمین ناسوشن، وزیر هماهنگ‌کننده امور اقتصادی اندونزی در نظر دارد تا پس از سفر رئیس‌جمهور این کشور به ایران که در دامبر ۲۰۱۶ انجام شد، به تهران سفر کند.

  آرکامدرا تایید کرد شرکت پی‌تی پرتامینا برای سرمایه‌گذاری در دو میدان نفتی در ایران آماده است و به زودی این طرح را ارائه خواهد داد.

  وی توضیح داد: «پرتامینا به این میادین وارد خواهد شد و به زودی این طرح به ایران ارائه خواهد شد.»

  سیامسو آلام، مدیر پروژه‌های بالادستی پرتامینا گفت، شرکت ملی نفت جنوب ایران از شرکت‌های تابعه شرکت ملی نفت ایران، مذاکراتی در مورد این سرمایه‌گذاری در میادین «آب تیمور» و «منصوری» انجام داده است.
  وی افزود: « ما در ۱۱ فوریه مذاکراتی با شرکت ملی نفت ایران داشتیم. روز یکشنبه نیز مذاکراتی خواهیم داشت.»

  سیامسو تایید کرد  که این طرح در جریان سفر وزیر اقتصادی اندونزی به ایران در ۲۵ فوریه ارائه خواهد شد.

  شرکت ملی نفت ایران و پرتامینا پیشتر تعهدی برای انجام مطالعات اولیه در دو میدان بزرگ نفتی آب تیمور و منصوری امضا کردند که دارای ذخایر ۵ میلیارد بشکه ای هستند.

  مدیر تامین تجهیزات شرکت برق دولتی پی ال ان اندونزی نیز خاطر نشان کرد اندونزی برای سرمایه‌گذاری در بخش برق ایران نیز به این کشور به ویژه برای توسعه ژنراتورها و بهبود ظرفیت تجهیزات صنعتی برای تامین تولید داخلی، پیشنهاد داده است.

  وی افزود: «این سرمایه‌گذاری شامل ژنراتورهای حرارتی و برق تجدیدپذیر و ظرفیت سازی برای تجهیزات صنعتی برای تامین تولید داخلی است. این دو مورد بعلاوه خدمات نگهداری اهمیت دارند.»

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.