• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » کارگاه آموزشی برای مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان کرمانشاه
  کد خبر : 2012456

  کارگاه آموزشی برای مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان کرمانشاه

  کارگاه آموزشی برای مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان کرمانشاهReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر به میزبانی اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری…

  کارگاه آموزشی برای مقرری بگیران بیمه بیکاری در استان کرمانشاهReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه، کارگاه آموزشی پیشگیری از اعتیاد به مواد مخدر به میزبانی اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری و همکاری معاونت امور فرهنگی اجتماعی، با حضور جمعی از مقرری بگیران بیمه بیکاری و مسئولین خانه های همیار بهداشت کارگری واحدهای تولیدی و صنعتی در محل سالن اجتماعات اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان کرمانشاه برگزار شد.

  رئیس اداره حمایت از پایداری مشاغل و بیمه بیکاری استان کرمانشاه گفت: در این کارگاه آموزشی ۴ ساعته هدف افزایش ارتقاء سطح آگاهی مقرری بگیران – که در بازه زمانی کوتاه مدت ازچرخه اشتغال خارج شده اند- است.

  حسن مرادی خاطرنشان کرد: برنامه ریزی هدفمند و جدی برای مدیریت هیجانات مثبت و غنی سازی اوقات فراغت مقرری بگیران در زمینه آموزش مهارت های فنی وحرفه ای و تقویت مهارت های فردی و اجتماعی سبب افزایش توانایی علمی و عملی، روانی و اجتماعی جامعه هدف شده و آموزش آسیب های اجتماعی فرآیند آگاهی  را به همراه داشته و می توان بسیاری از آسیب های خانواده را قبل از وقوع آن پیشگیری  کرد.

  حیدری از مدرسین پیشگیری از اعتیاد نیز در ادامه این کارگاه آموزشی به بیان انگیزه های مختلف شیوع اعتیاد در جامعه پرداخت و گفت: فرآیند خودشناسی صحیح در جامعه با شناخت توانایی ها و استعدادهای افراد می تواند نقش موثری در کاهش آسیب های اجتماعی داشته باشد.

  وی افزود: پیشگیری از گسترش مواد مخدر در وهله اول نیازمند آگاه سازی خانواده ها به منظور افزایش مهارت های زندگی همانند مهارت های تصمیم گیری، مهارت نه گفتن و برخورد با مسائل و مشکلات ارتباطات اجتماعی است و همچنین ارتقاء سطح فرهنگی و مذهبی افراد نیز کمک شایانی به حل این معضل اجتماعی خواهد کرد.

  این مدرس در ادامه کارگاه آموزشی، به اختصار در خصوص سبک های فرزند پروری، مهارت های زندگی، سلامت، روش های زندگی و چالش های پیش رو مطالبی را ارائه کرد.

  لازم به ذکر است، در پایان  فراگیران، با علت های روی آوردن افراد به مواد مخدر، روش های مختلف پیشگیری از اعتیاد و معرفی مراکز ترک اعتیاد آشنا شده و نقطه نظرات و سوالات خود را در این زمینه مطرح کردند.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.