• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » شبستری: برای سال ۲۰۱۸ جهشی را مشاهده نکرده‌ایم/ پورمهدی: زیر ساخت‌های لازم برای تبریزِ ۲۰۱۸ در حال مهیا شدن است
  کد خبر : 2012382

  شبستری: برای سال ۲۰۱۸ جهشی را مشاهده نکرده‌ایم/ پورمهدی: زیر ساخت‌های لازم برای تبریزِ ۲۰۱۸ در حال مهیا شدن است

  شبستری: برای سال ۲۰۱۸ جهشی را مشاهده نکرده‌ایم/ پورمهدی: زیر ساخت‌های لازم برای تبریزِ ۲۰۱۸ در حال مهیا شدن استReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، سعید شبستری در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان‌شرقی با انتقاد از عملکرد ضعیف در بخش تبریزِ ۲۰۱۸، اظهار…

  شبستری: برای سال ۲۰۱۸ جهشی را مشاهده نکرده‌ایم/ پورمهدی: زیر ساخت‌های لازم برای تبریزِ ۲۰۱۸ در حال مهیا شدن استReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از آناج، سعید شبستری در جلسه شورای برنامه ریزی آذربایجان‌شرقی با انتقاد از عملکرد ضعیف در بخش تبریزِ ۲۰۱۸، اظهار کرد: در بخش‌های عملیاتی چیزی را ندیده‌ایم و آن حرکت جهشی و انقلابی تا به حال مشاهده نشده است.

  وی ادامه داد: با توجه به نزدیک بودن به سال ۲۰۱۸ باید در این فرصت کم اقداماتی انجام یابد تا پذیرایی مناسبی از مهمانان داشته باشیم.

  معاون سیاسی و امنیتی استاندار آذربایجان‌شرقی با اشاره به کم بودن بودجه، عنوان کرد: با توجه به اینکه بودجه عمرانی استان محدود می‌باشد باید همه دستگاه‌ها به صورت جدی وارد عمل شوند.

  وی متذکر شد: دستگاه‌های اجرایی وظایف ذاتی خود را به حساب ۲۰۱۸ نگذارند و علاوه بر بخش‌های دولتی بخش خصوصی نیز باید وارد عمل شود.

  محمد صادق پورمهدی نیز در ادامه با اشاره به اهمیت تبریز ۲۰۱۸، تاکید کرد: این یک فرصت است تا بتوانیم در بخش گردشگری وارد عمل شویم و در این راستا کمیته‌ها و جلسات زیادی تشکیل یافته است.

  وی بیان داشت: با توجه به اینکه بحث ملی برای سال ۲۰۱۸ مطرح است یک مجوز ملی صادر شود و اقداماتی در این راستا انجام یافته است.

  معاون عمرانی استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه زیرساخت‌های لازم برای سال ۲۰۱۸ در حال انجام است، تصریح کرد: فعالیت‌‌هایی در بخش مرمت و بازسازی خانه‌‌های تاریخی انجام یافته و پارک‌ها و اماکن تفریحی نیز در حال آماده سازی می‌باشند و طی روزهای آینده ۱۰ موزه دیگر افتتاح خواهند شد.

  وی افزود: طبق آمارهای اعلام شده ۴۰ درصد مسافران فرودگاه افزایش یافته است که این نشانه‌های خوبی از افزایش مسافران می‌باشد.

  پورمهدی خاطر نشان کرد: در حوزه هتل سازی اقداماتی انجام یافته ولی باید بخش خصوصی بیش از این‌ها به این امر وارد شود زیرا دولت توانایی ساخت هتل را ندارد.

  وی خواستار ورود همه دستگاه‌ها به امر ۲۰۱۸ شد و افزود: باید اقداماتی انجام یابد تا توریست‌های بیشتری رفت و آمد داشته باشند زیرا یک از راه‌های درآمدزایی، افزایش جذب توریست می‌باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.