• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » مردم گلستان روز‌به‌روز فقيرتر می‌شوند
  کد خبر : 201235

  مردم گلستان روز‌به‌روز فقيرتر می‌شوند

  مردم گلستان روز‌به‌روز فقيرتر می‌شوندReviewed by Aryan on Dec 13Rating: کیهان نوشت: استاندار گلستان گفت: سرانه درآمد تولید ناخالص ملی استان در سال ۹۴ به ۷۴٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال می‌رسد در حالی که باید به ۱٬۴۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال برسد. جواد قناعت افزود: همچنین در سال ۹۴ براساس برآورد، میزان درآمد استان به ۱۳۰ هزار میلیارد ریال می رسد که…

  مردم گلستان روز‌به‌روز فقيرتر می‌شوندReviewed by Aryan on Dec 13Rating:

  کیهان نوشت: استاندار گلستان گفت: سرانه درآمد تولید ناخالص ملی استان در سال ۹۴ به ۷۴٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال می‌رسد در حالی که باید به ۱٬۴۷۰٬۰۰۰٬۰۰۰ ریال برسد.

  جواد قناعت افزود: همچنین در سال ۹۴ براساس برآورد، میزان درآمد استان به ۱۳۰ هزار میلیارد ریال می رسد که این مقدار باید به ۲۶۰  هزار میلیارد ریال برسد.

  در همین راستا معاون برنامه‌ریزی استانداری گلستان گفت: با ادامه روند فعلی رشد اقتصادی در استان گلستان، مردم این استان روزبه‌روز فقیرتر می‌شوند.

  رضا غلامی افزود: درآمد سرانه یکی از شاخص های مهم در اندازه گیری میزان رفاه است که متأسفانه در استان از سال ۷۹ تاکنون این شاخص همواره کمتر از متوسط کشوری است.

  وی عنوان کرد: مردم گلستان به لحاظ اقتصادی فقیر هستند و این روند در صورت ادامه تا سال ۹۴ تشدید خواهد شد. غلامی اعلام کرد: تا سال ۹۴ و پایان برنامه پنجم میزان درآمد سرانه در کشور به ۱۱٬۸۰۰٬۰۰۰ تومان می رسد؛ ولی این میزان در استان بالغ بر ۷٬۴۰۰٬۰۰۰ تومان خواهد بود.

  وی افزود: این آمارها بدون احتساب میزان درآمدهای نفتی است که در این صورت آمار کشور بسیار بالاتر از این میزان می شود.

  معاون برنامه‌ریزی گلستان ادامه داد: برای اینکه بتوانیم این فاصله را کمتر کنیم نیازمند ایجاد ۸ هزار میلیارد تومان افزایش تولید ناخالص داخلی علاوه بر شرایط کنونی هستیم.

  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.