• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » نهضت خدمتگزاری به مردم راه نجات کشور است/ عده ای در پی سوء استفاده از فوت آیت الله هاشمی هستند
  کد خبر : 2012339

  نهضت خدمتگزاری به مردم راه نجات کشور است/ عده ای در پی سوء استفاده از فوت آیت الله هاشمی هستند

  نهضت خدمتگزاری به مردم راه نجات کشور است/ عده ای در پی سوء استفاده از فوت آیت الله هاشمی هستندReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سایت کریمه،  علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، در قم به ایراد سخنرانی پرداخت و…

  نهضت خدمتگزاری به مردم راه نجات کشور است/ عده ای در پی سوء استفاده از فوت آیت الله هاشمی هستندReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از سایت کریمه،  علیرضا زاکانی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، در قم به ایراد سخنرانی پرداخت و اظهار کرد: ترامپ به دلایلی برای ایران یک فرصت اساسی محسوب می گردد؛ اولین دلیل اینکه ترامپ حقیقت آمریکا را برای مردم جهان روشن می کند و دوم دلیل اینکه؛ ترامپ سیاست برون گرای آمریکا را برای حفظ آن به درون گرایی تبدیل می کند.

  وی افزود: دولت سعی می کرد که در ماجرای برجام، چهره آمریکا را بزک کرده و زیبا جلوه کند، اما با وجود کارهای ترامپ دیگر این چهره قابل بزک نیست.

  زاکانی ادامه داد: همان طور که رهبر معظم انقلاب در ماجرای برجام فرمودند: ما در از این مذاکرات چیزی از دست نمیدهیم و این برای ملت ما یک تجربه بود، اما آن چیزی که امروز ناراحت کننده می باشد، این است که دوست، حرف های دشمن را توجیه می کند.

  وی بیان داشت:ما از برجام خوب حمایت می کنیم اما این برجام یک خسران بزرگ بود.

  زاکانی در ادامه بیان کرد: در ابتدای انقلاب ما مشکل کار و برنامه داشتیم، مشکل بعدی بحران امنیتی بود و بعد از آن بحران مشارکت را به پیش کشیدند و به دنبال پایین کشیدن مشارکت مردم در انتخابات بودند، سپس بحران معیشت و بعد هم بحران جدایی دین از سیاست را  ایجاد کردند.

  نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، گفت: از دهه ۸۰ نیز  دشمن در پی آن بود که نظام جمهوری اسلامی را در پای صندوق های رای دچار بحران کند و درنهایت امروز بحران ناکارآمدی مسئولین خسته را داریم.

  وی عنوان داشت: اگر در دروان سازندگی با روش ها و هدف های غلط سرکار داشتیم، در دوران اصلاحات به سراغ جدایی دین از سیاست رفتند.

  زاکانی افزود: متاسفانه امروزه به خاطر بی عرضگی برخی از مسئولین، بسیاری از مردم مشکل معیشت دارند و تنها آقایان نگاهشان به دست خارجی هاست، به همین دلیل تمام تهدیدهایی که بعد از انقلاب وجود داشتند، اکنون یکجا برای کشور وجود دارند.

  وی تصریح کرد: دولت اعتدال محصولی از اشتباهات دولت سازندگی و اصلاحات است که برای پوشاندن اشتباهات و فسادهای موجود، روی به بزرگ نمایی اشتباهات گذشته می آورد، در حالی که در هیچ دوره ای به اندازه امروز، فساد اقتصادی و غارت اموال عمومی وجود نداشت است.

  نماینده سه دورده گذشته مجلس شورای اسلامی، ابراز داشت: در دولت کنونی بحران نفوذ بسیار جدی است و بسیاری از تصمیمات کنونی آن را نشان می دهند.

  وی خاطرنشان کرد: نهضت خدمتگزاری به مردم راه نجات کشور و برون رفت از بحران هاست، اما متسفانه امروز برخی در تلاش اند که به خاطر پیروزی در انتخابات، حتی به گسل های بین قومیت ها دامن بزنند.

  زاکانی ادامه داد: ما در اوج قدرت هستیم، اما باید برای در نقطه اوج ماندن مسئولین خسته بروند و مسئولین تازه نفس و انقلابی بر سر کار بیایند، کسانی که پیرو خط رهبری هستند.

  وی بیان داشت: در انتخابات آینده، تمام امید اردوگاه اصلاح طلبان به این است که اصولگرایان با هم اتفاق نکنند.

  نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: تاکنون دولتی بی عرضه تر از دولت تدبیر و امید نداشتیم و به جای اینکه با مردم همراه باشد به آنها دروغ می گوید که نمونه اش مشکل آب و برق خوزستان است.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: عده ای در پی آن هستند تا با تهیه وصیت نامه ای سیاسی از فوت آیت الله هاشمی سوء استفاده کنند تا مشکلات خود را از آن طریق مرتفع کنند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.