• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » هیچ استانی اجازه مداخله در امور بازاریابی شبکه ای ندارند
  کد خبر : 2012327

  هیچ استانی اجازه مداخله در امور بازاریابی شبکه ای ندارند

  هیچ استانی اجازه مداخله در امور بازاریابی شبکه ای ندارندReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی زرگر در گفتگو با خبرنگار قومس با بیان اینکه حدود ۲۰ شرکت بازاریابی شبکه ای از سال ۹۰ تاکنون، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به فعالیت…

  هیچ استانی اجازه مداخله در امور بازاریابی شبکه ای ندارندReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ مجتبی زرگر در گفتگو با خبرنگار قومس با بیان اینکه حدود ۲۰ شرکت بازاریابی شبکه ای از سال ۹۰ تاکنون، زیر نظر وزارت صنعت، معدن و تجارت به فعالیت می پردازند، گفت: این شرکت ها مجوز و پروانه کسب و کار خود را از این وزارتخانه دریافت کرده اند.

  وی با اشاره به اینکه صدور مجوز شرکت های بازاریابی شبکه ای و تمام امور مربوط به آن توسط تهران انجام می شود اذعان کرد: بالطبع دفاتر استان ها هیچ دخالتی در این امور ندارند.

  کارشناس  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان  با بیان اینکه تمامی اطلاعات مربوط بدین شرکت ها در سامانه   networkmarketingمی باشد گفت: تنها از راه این سامانه مشخص می شود که شرکت زیرمجموعه آن می باشد یا خیر.

  زرگر با بیان اینکه این سامانه تنها مرجع مورد دسترس برای  31 استان کشور می باشد ابراز کرد: در سامانه   networkmarketingاطلاعاتی نظیر تاریخ صدور جواز، نوع فعالیت و محصولات  و … درج شده است.

  وی تصریح کرد: هیچ استانی و به دنبال آن استان سمنان در امور مربوط بدین شرکت ها مداخله و درگیری ندارد عنوان کرد: طرح فروش وموارد مشابه آن و از جمله معرفی زیرشاخه های بازاریابی شرکت به وزارتخانه مستقر در پایتخت کشور اعلام و در صورت موافقت ، پروانه صادر می شود.

  کارشناس  سازمان صنعت، معدن و تجارت استان سمنان پیرامون این سوال خبرنگار قومس که آیا این شرکت ها می توانند ماهیت و ساختاری هرمی داشته باشند اظهار کرد: ما در این مورد نمی توانیم نظر کارشناسی و قطعی داشته باشیم چراکه مرجع تصمیم گیرنده در این امر مرکز بوده و ما تابع آن هستیم.

  زرگر با اشاره به اینکه سامانه این شرکت ها، به نحوی طراحی شده است که در صورت مشاهده تخلف یک شرکت، آیتم مورد نظر از رنگ سبز به رنگ زرد تغییر می کند بیان کرد: در صورت تخلف مجدد شرکت؛ این روند بدین صورت است که آیتم از رنگ زرد به رنگ قرمز درآمده و ابطال پرونده صورت می گیرد.

   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.