• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » تقویت سینمای دفاع مقدس باید الویت مسئولان فرهنگی باشد/ کسب معرفت شهدا؛ یکی از اهدف سفرهای راهیان نور
  کد خبر : 2012319

  تقویت سینمای دفاع مقدس باید الویت مسئولان فرهنگی باشد/ کسب معرفت شهدا؛ یکی از اهدف سفرهای راهیان نور

  تقویت سینمای دفاع مقدس باید الویت مسئولان فرهنگی باشد/ کسب معرفت شهدا؛ یکی از اهدف سفرهای راهیان نورReviewed by on Feb 19Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار؛ اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو کوله بار با اشاره به اینکه، مقام معظم…

  تقویت سینمای دفاع مقدس باید الویت مسئولان فرهنگی باشد/ کسب معرفت شهدا؛ یکی از اهدف سفرهای راهیان نورReviewed by on Feb 19Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از  شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوله بار؛ اصغر مسعودی عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفتگو کوله بار با اشاره به اینکه، مقام معظم رهبری همانطور که برطرف کردن دغدغه های معیشتی مردم را به مسئولان گوشزد می کنند، فرهنگ را نیز از مسائل اساسی مردم و جامعه امروز ما می دانند و به آن توجه عمیقی دارند، گفت: گستره مسائل فرهنگی در حوزه های مختلف بسیار زیاد شده و با کمال تاسف باید گفت ما در اکثریت حوزه ها مخصوصا فرهنگ آنطور که باید و شاید و مد نظر مقام معظم رهبری در حوزه فرهنگ است عمل نکرده ایم.

    وی ادامه داد: ظرفیت سینمای ایران به ویژه دفاع مقدس با هشت سال رزمندگان جان بر کف ما و تقدیم هزاران شهید بیشتر از چیزی است که در حال حاضر شاهد آن هستیم. فرهنگ غنی فارسی اسلامی ما با ریشه ایرانی قطعاً این ظرفیت و پتانسیل را دارد که مسئولان فرهنگی ما به آن اهتمام ورزیده و توجه کنند.   عضو کمیسیون فرهنگی مجلس خاطر نشان کرد: متاسفانه به دلیل حساسیت مسائل فرهنگی و تنوع دیدگاه ها و عدم توجه جدی مسئولان به این حوزه هنوز به ارتقای فرهنگی اسلامی ایرانی در جامعه نرسیده ایم و این همت و توجه جدی مسئولان فرهنگی کشور را می طلبد.   مسعودی با بیان اینکه تقویت سینمای دفاع مقدس باید در الویت مسئولان فرهنگی باشد، گفت: هشت سال دفاع مقدس چیز کمی نیست و باید به بهترین نحو و با زبان هنر به جوانان امروزی منتقل شود تا نسل های امروزی بدانند که کشورمان با رشادت ها و از جان گذشتگی های شهدا در تصرف دشمن در نیامده است و باید قدردان آن بود.   وی در ادامه با اشاره به اثرگذاری اردوهای راهیان نور اظهار داشت: دشمن اکنون  می خواهد با جنگ نرم و از طریق تهاجم فرهنگی کشور  ما را به زانو در آورد که اردوهای راهیان نور یکی از عوامل موثر در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن می باشد. بیگدلو ادامه داد: خدا را شاکریم که در این منطقه به برکت وجود شهدای هشت سال دفاع مقدس بار دیگر باعث شد که گرد هم آییم واز این شهیدان یاد کنیم. عضو کمیسیون فرهنگی مجلس، هدف از راهیان نور را کسب معرفت و شناخت عنوان کرد و گفت: هدف از راهیان نور بحث تجلیل از افراد یا فرد یا چند رزمنده نیست بلکه امروز بحث معرفت و شناخت است و امروز از تفکر دفاع مقدس یاد می شود و فرهنگ ایثار و شهادت مطرح است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.