• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی در مهار تورم خوب عمل کرده است
  کد خبر : 2012213

  دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی در مهار تورم خوب عمل کرده است

  دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی در مهار تورم خوب عمل کرده استReviewed by on Feb 19Rating: فریدون احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر به عملکرد دولت تدبیر و امید طی سه سال گذشته اشاره کرد و افزود: این دولت در حوزه سیاست خارجی که اصلی ترین  کار برجام بود و با همه فراز…

  دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی در مهار تورم خوب عمل کرده استReviewed by on Feb 19Rating:

  فریدون احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر به عملکرد دولت تدبیر و امید طی سه سال گذشته اشاره کرد و افزود: این دولت در حوزه سیاست خارجی که اصلی ترین  کار برجام بود و با همه فراز و نشیب ها وقت گذاشت کار بسیار خوبی بوده است.

  وی اظهار کرد: دولت در بحث برجام خیلی کار کرد و از طرف دیگر برجام از اختیار ما خارج است ولی عملکرد دولت در بحث سیاست خارجی قابل تحسین است و گشایش هایی در بحث برجام شده است.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی گفت: در هر دولتی سیاست های دولتها عوض می شود ولی الان برجام  خوب اجرا شود و توافق خوبی بوده است و شرایط کشور ایجاب می کرد که این توافق صورت گیرد.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: دولت تدبیر و امید در حوزه اقتصادی در مهار تورم  خوب عمل کرده  و اما متاسفانه گرفتار یک رکود اقتصادی شدیم ولی در خروج از خروج از رکود عمل نکرده و نمی توان نمره خوبی داد.

  احمدی با بیان اینکه باید در بحث سرمایه گذاری خارجی دولت خیلی کار کند، افزود: در حوزه های فرهنگی دولت و تدبیر خوب کار کرده است و کار اجرایی سخت است واگر پول نباشد کار سخت تر می شود و  در حد توان  دولت کار کردو ما منکر زحمات دولت نیستیم و در کمبود  و خشکسالی اعتبارات دولت به خوبی کارهای خوبی را انجام داده است.

  نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: خوشبختانه دولت تدبیر و امید در همه حوزه  کار نامه قابل قبولی دارد و باید زحمات این دولت را دانست.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.