• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بین الملل » گردن زدن یک زن در عربستان + عکس
  کد خبر : 201202

  گردن زدن یک زن در عربستان + عکس

  گردن زدن یک زن در عربستان + عکسReviewed by Aryan on Dec 13Rating: ایسنا نوشت:یک زن عربستانی به جرم دعانویسی، سحر و فریب مردم در این کشور، با شمشیر گردن زده شد. خبرگزاری رسمی عربستان اعلام کرد که بر اساس اعلامیه وزارت کشور عربستان «آمنه بنت عبدالحلیم بن سلیم ناصر» روز دوشنبه در شمال شهر…

  گردن زدن یک زن در عربستان + عکسReviewed by Aryan on Dec 13Rating:

  ایسنا نوشت:یک زن عربستانی به جرم دعانویسی، سحر و فریب مردم در این کشور، با شمشیر گردن زده شد.

  خبرگزاری رسمی عربستان اعلام کرد که بر اساس اعلامیه وزارت کشور عربستان «آمنه بنت عبدالحلیم بن سلیم ناصر» روز دوشنبه در شمال شهر الجوف با گردن زدن بوسیله شمشیر، اعدام شده است.

  این وزارتخانه اطلاعات دقیق‌تری از اتهامات وارده شده به این زن اعلام نکرده است.

  هم‌چنین روزنامه‌ی الحیات چاپ لندن در مورد این زن نوشته است که او زنی میانسال، حدودا ۷۰ ساله بوده و از مردم با ادعای اینکه می‌تواند بیماری‌های آنها را شفا دهد، پول می‌گرفته است.

  بر اساس این گزارش، او در یک جلسه تقریبا ۸۰۰ دلار مطالبه می‌کرده است.

  سازمان عفو بین‌الملل اعلام کرده است که با احتساب این اعدام، تعداد اعدامیان امسال در کشور پادشاهی عربستان به ۷۳ مورد رسیده است. هر چند آمار دقیقی از تعداد زنانی که در عربستان اعدام می‌شوند وجود ندارد.

  در ماه اکتبر یک زن دیگر نیز در این کشور به جرم قتل شوهرش گردن زده شد. وی زمانی که شوهرش در خانه به سر می برده آنجا را به آتش کشیده است.

  عفو بین‌الملل اعدام زن دعانویس را محکوم کرده و سرپرست بخش خاورمیانه و شمال آفریقا در این سازمان نیز در این باره گفت: دعانویسی و جادوگری در قوانین عربستان به عنوان جرم تعریف نشده است.

  در عربستان قوانین کیفری نوشته شده‌ای به اسم کتاب قانون وجود ندارد ولی اکثر آرای دادگا‌ه‌ها بر اساس احکام اسلامی و برگرفته از شرعیت صادر می‌شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۲)  • mojtaba

   تو قرون وستا زندگی می کنن [-(

  • علیرضا

   و من اما خدای مهربان را پرستش میکنم ، او که بخشنده تمام گناهان است و پذیرنده توبه بندگانش
   پروردگار نازنین من ، همه ما را عاشق کن . آنقدر که بفهمیم تو از هدیه دادن لبخند بندگانت به همدیگر خوشحال میشوی یا از ریخته شدن خونشان به دست هم !
   پرودگار نازنین من ، گردن زده شده و گردن زننده هر دو به زودی در پیشگاه تو حاضر خواهند شد و تو ای مهربان ترین مهربانان بر آنان و همه ما داوری خواهی کرد .
   ما را ببخش و بیامرز
   بسْمٍ الله ٍ الرَّحْمنٍ الرَّحيمٍ
   قُلْ يا اَيَّهَا الْكافِرونَ (1) لا اَعْبُدُ ما تَعْبُدُونَ (2) وَ لا اَنْتُمْ عابِدُونَ ما اَعْبُدُ (3) وَ لا اَنا عابد ما عَبَدْتُمْ (4) وَ لا اَنْتُمْ عابِدونَ ما اَعْبُدُ (5) لَكُم دينَكُمْ وَ ليَ دينِ (6)

  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.