• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ضرورت حل مشکلات مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچان
  کد خبر : 2011857

  ضرورت حل مشکلات مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچان

  ضرورت حل مشکلات مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچانReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود ارحمی، عضو شورای شهر قوچان در گفتگو با قوچان خبر با اشاره به برخی مشکلات و اظهار نظرهای متفاوت در مورد برگزاری مناقصه ها و مزایده ها…

  ضرورت حل مشکلات مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچانReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ محمود ارحمی، عضو شورای شهر قوچان در گفتگو با قوچان خبر با اشاره به برخی مشکلات و اظهار نظرهای متفاوت در مورد برگزاری مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچان گفت: فرایند برگزاری مناقصه ها و مزایده ها در شهرداری قوچان فقط  با مشکل اطلاع رسانی دقیق و عدم مطالعه دقیق اسناد از سوی ارباب رجوع و متقاضیان روبرو می باشد.

  وی با اشاره به برخی اظهار نظرها در مورد احتمال استیضاح شهردار قوچان به دلیل نحوه برگزاری مناقصه ها و مزایده ها افزود: اصلا مساله تذکر و استیضاح شهردار قوچان مطرح نبوده بلکه فقط از وی خواسته شده نسبت به افزایش دقت توسط برگزارکنندگان مناقصه ها و مزایده ها اقدام کند.

  وی ادامه داد: پیش از این و در برخی موارد به دلیل اشکالات بسیار جزئی، تعدادی از مناقصه ها و مزایده ها تجدید شده و دوباره برگزار ش است.

  ارحمی در پاسخ به سوال دیگری پیرامون مشکلات جمعه بازار و نارضایتی شهروندان و ساکنین منطقه گفت: مدیریت درآمد و مسئولیت جمعه بازار با اصناف و اتحادیه درودگران است و طی ماه های اخیر شاهد مشکلات بسیار زیادی در این بازار بوده ایم.

  عضو شورای شهر قوچان در پایان گفت: ضعف نظارت بر عملکرد مدیریت جمعه بازار را قبول می کنم اما برای حل دائمی و اساسی این مشکل، جمعه بازار می بایست به خارج از شهر منتقل شود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.