• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » نماد بانک صادرات با ۲۸۲ درصد زیان در عملکرد ۹ ماهه آماده بازگشایی می‌شود/ زیان ۶۵۶ میلیون تومانی در هر شبانه روز
  کد خبر : 2011840

  نماد بانک صادرات با ۲۸۲ درصد زیان در عملکرد ۹ ماهه آماده بازگشایی می‌شود/ زیان ۶۵۶ میلیون تومانی در هر شبانه روز

  نماد بانک صادرات با ۲۸۲ درصد زیان در عملکرد ۹ ماهه آماده بازگشایی می‌شود/ زیان ۶۵۶ میلیون تومانی در هر شبانه روزReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، بانک صادرات ایران در آستانه بازگشایی نماد معاملاتی خود از تحقق زیان ۷۵۳ ریالی به ازای هر سهم…

  نماد بانک صادرات با ۲۸۲ درصد زیان در عملکرد ۹ ماهه آماده بازگشایی می‌شود/ زیان ۶۵۶ میلیون تومانی در هر شبانه روزReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار بورس خبرگزاری فارس، بانک صادرات ایران در آستانه بازگشایی نماد معاملاتی خود از تحقق زیان ۷۵۳ ریالی به ازای هر سهم در پایان عملکرد ۹ ماهه منتهی به پایان آذر ماه ۹۵ خبر داده است.

  این در حالی است که "وبصادر" پس از شناسایی ذخایر مورد نظر حسابرس و بانک مرکزی ، سود ۱۶۰ ریالی به ازای هر سهم خود در بودجه برآوردی سال مالی ۹۵ را به ۲۶۷ ریال زیان به ازای هر سهم تغییر داده است.

  به این ترتیب بانک صادرات ایران در عملکرد ۹ ماهه امسال توانسته با سرمایه ۵ هزار و ۷۸۰ میلیارد تومانی تا ۲۸۲ درصد از زیان برآوردی در بودجه سال مالی منتهی به پایان اسفند ماه ۹۵ را محقق سازد.

  به گزارش ایران ویج به نقل از فارس، بانک صادرات در عملکرد ۲۷۶ روزه خود تا پایان پاییز امسال در هر روز ۱۵ میلیارد و ۷۵۸ میلیون و ۹۴۶ هزار و ۱۵ تومان زیان ساخته که با تقسیم بر هر شبانه روز این زیان به اندکی بیش از ۶۵۶ میلیون و ۶۲۲ هزار تومان در هر روز می‌رسد. البته در این محاسبه چنانچه روزهای تعطیل در ۹ ماه اخیر را جدا کنیم و تنها ۸ ساعت کاری در روز را در نظر بگیریم، زیان بانک صادرات میلیاردی خواهد بود.

  بانک صادرات در پایان عملکرد سال مالی منتهی به اسفند ماه ۹۴ نیز توانسته به ازای هر سهم زیان ۳۴۰ ریالی را محقق سازد و در عملکرد ۹ ماهه همین دوره مالی با پوشش ۴۰ درصدی زیانی به مبلغ ۱۳۸ ریال به ازای هر سهم محقق سازد.

  تحقق زیان ۴ هزار و ۳۴۹ میلیارد تومانی بانک صادرات در پایان پاییز امسال در حالی است که این بانک در همین دوره عملکردی بیش از ۱۰ هزار و ۲۶۰ میلیارد تومان سود علی الحساب به سپرده های سرمایه گذاری در نزد خود داده است.

  بر این اساس زیان انباشته بانک صادرات در پایان عملکرد سه ماهه سوم امسال به شش هزار و ۲۸۶ میلیارد و ۹۵۴ میلیون و چهارصد هزار تومان و چیزی در حدود سه برابر زیان انباشته در پایان سال مالی ۹۴ بالغ شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.