• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » از مسئولین می خواهیم به دانشگاه بیایند
  کد خبر : 2011648

  از مسئولین می خواهیم به دانشگاه بیایند

  از مسئولین می خواهیم به دانشگاه بیایندReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شریفی جاوید در گفت و گو با مطالبه گر گفت: دانشگاه ملی زابل با جمعیت بالغ بر  8000 نفر در رشته های مختلف  و در مقاطع کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکتری در طول سال…

  از مسئولین می خواهیم به دانشگاه بیایندReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ علی شریفی جاوید در گفت و گو با مطالبه گر گفت: دانشگاه ملی زابل با جمعیت بالغ بر  8000 نفر در رشته های مختلف  و در مقاطع کارشناسی،  کارشناسی ارشد و دکتری در طول سال های گذشته با برگزاری برنامه های متعدد و بزرگ فرهنگی و سیاسی نسبت به سایر دانشگاه های استان در وضعیت بهتری بوده است.

  شریفی ادعا کرد : در دانشگاه زابل هم اکنون چهار تشکل بزرگ دانشجویی شامل جامعه اسلامی دانشجویان، بسیج دانشجویی، جنبش عدالت خواه و انجمن اسلامی دانشجویان مستقل فعالیت می کنند.  و از این بین فقط جامعه اسلامی دانشجویان است که در دو سال اخیر با بیان مطالبات مردم وارد گود فضای سیاسی و فرهنگی خارج از دانشگاه شده است.

  وی گفت : خوشبختانه با توجه به رسالت جامعه اسلامی دانشجویان، ما در ترم گذشته به تبیین فضای سیاسی  پسا برجام در کرسی ها و تریبون های آزاد اندیشی و نشریات مان پرداختیم.

  دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشگاه زابل بیان داشت : در این ترم نیز با توجه به انتخابات شورا ها و ریاست جمهوری در سال آینده و حساسیت آن از مهم ترین برنامه های سیاسی مد نظر در کنار فعالیت های علمی پژوهشی، بدنبال دادن بسته های سیاسی به مردم شریف استان و بخصوص سیستانی های عزیزبرای انتخاب نیروهای متعهد و ارزشی در شورای شهر و ریاست جمهوری هستیم.از جمله برنامه های مهم ما در این ترم تقویت ارتباط با مسئولین و نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی جهت ارائه بسته مطالبات و مشکلات مردم است. که در همین قاب و پنل ارائه شده برای فعالیت های سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان در این ترم پیشبینی شده است.

  وی ادامه داد : همچنین طی طرح ریزی فرهنگی که در شورای مرکزی انجام شده است تصمیم گرفته شد که از ظرفیت تریبون های نماز جمعه در همه ی شهرستان های سیستان برای معرفی شاخص های کاندیدا اصلح طبق بیانات مقام معظم رهبری بطور گسترده استفاده شود.

  شریفی گفت : در همین راستا جامعه اسلامی دانشجویان در نظر دارد از نمایندگان مردم سیستان در مجلس شورای اسلامی که تقریبا یک سال از اعتماد مردم به آن ها گذشته است دعوت کند که به دانشگاه ملی زابل تشریف بیاورند و پاسخ گوی سوالات دانشجویان و مردم باشند. هم چنین از مسئولین دولتی، استاندار محترم جناب علی اوسط هاشمی و معاونین محترم ایشان آقای میرشکار،اقای کرد و سرکار خانم اربابی  رسما دعوت می کنیم که به دانشگاه زابل بیایند و گزارش عملکرد خود را به دانشجویان این قشر بیدار، آگاه و مطالبه گر جامعه عنوان کنند و در یک فضای پرسش و پاسخ منطقی و منصفانه پاسخ گوی سوالات و شبهات موجود باشند.

  وی تصریح کرد : ما به عنوان دانشجویان انقلابی در سطح دانشگاه نباید متوقف شویم،  تاثیر گذاری در ابعاد بین المللی مد نظر ماست بخصوص باید مزیت نسبی هم جواری با همسایگان شرقی و جنوب شرقی مسلمان را مد نظر داشت. که البته در همین زمینه بزودی اخبار خوشی را بگوش مردم خواهم رساند.

  عضو جامعه اسلامی گفت : می دانیم که باید مطالبه گری به سمت تخصصی شدن حرکت کند. باید با درک اولویت های کشور مسائل اساسی را مورد پرسش قرار دهیم و مسئولین را پای کار جهادی بکشانیم. متاسفانه سیستم اداری کنونی ما با آرمان های انقلاب فاصله دارد.

  وی در پایان اظهار داشت : در مورد مسئولان دانشگاه هم باید گفت در زبان همه مجبورند با انقلاب اسلامی و جامعه اسلامی همراه باشند، در عمل هم تا جایی که مقدور باشد. بخصوص  در زمینه امور مالی همراهی صورت میگیرد ولی آنچه مورد نظر بچه های انقلابی در زمینه برخورد انقلابی با برخی جریانات کوته نظر است که به شکل واقعی صورت نمی گیرد.

  انتهای پیام / 

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.