• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » وجود ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور/نگهدای پروژه از افتتاح آنها مهم تر است
  کد خبر : 2011617

  وجود ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور/نگهدای پروژه از افتتاح آنها مهم تر است

  وجود ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور/نگهدای پروژه از افتتاح آنها مهم تر استReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز،مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وامور جوانان در مراسم افتتاح استخر شنای پلدختر با بیان اینکه ۴ هزار پروژه نیمه تمام…

  وجود ۴ هزار پروژه نیمه تمام ورزشی در کشور/نگهدای پروژه از افتتاح آنها مهم تر استReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از بیان روز،مسعود سلطانی فر وزیر ورزش وامور جوانان در مراسم افتتاح استخر شنای پلدختر با بیان اینکه ۴ هزار پروژه نیمه تمام در زمینه های مختلف ورزشی در سطح کشور وجود دارد  اظهار داشت: برای تکمیل آنها مبلغ ۹ هزار میلیارد تومان نیاز است، امیدواریم با تخصیص مقطعی بتوان تعداد قابل توجهی از این پروژه های نیمه تمام را در سطح کشور به بهره برداری رساند .

  وی بیان کرد:در برنامه ششم توسعه با همکاری مجلس و دولت ،خوشبختانه در ابتدای سال ۹۶ منابع بسیار قابل توجهی برای بخش ورزش و جوانان پیش بینی شده است.

  وی با انتقاد از کلنگ های بی مورد برخی پروژه های عمرانی در گذشته اضافه کرد: با توجه به شرایط خاصی که در برخی نقاط وجود داشت برخی از این پروژه  مطالعه نشده،کلنگ زنی انجام شد.

  سلطانی فر ادامه داد: اما خوشبختانه پروژه استخر شنای پلدختربا توجه به نیاز ، خواست و مطالبه مردم آغاز شده که توفیق افتتاح آن در دولت تدبیر پیدا شد .

  وزیر ورزش با اشاره به طولانی بودن اجرایی شدن این پروژه افزود: این روند طولانی شدن پروژه ها به دلیل کلنگ زنی بدون توجه ، بی مطالعه و بی مورد بود به طوری که تعداد قابل توجهی از این پروژه ها در سال های گذشته در برخی نقاط کشور بوده است .

  وی حفظ ونگهداری پروژه ها را مهمتر از افتتاح دانست و گفت: نگهداری از پروژه ها بسیار مهم است، زیرا هزینه سنگینی برای افتتاح و بهره برداری از این پروژه ها پرداخت شده که برای نگهداری آنها نیازمند برنامه ریزی درستی هستیم.

  وی تاکید کرد: در برخی از نقاط کشور همت لازم در نگهداری از پروژه ها به خرج داده نمی شود و پروژه مستهلک می شود که برای رفع این مسئله نیاز به یک برنامه ریزی دقیق است.

  سلطانی فر ادامه داد:مسئولان نسبت به استفاده خانم ها از این فضای ورزشی برنامه ریزی لازم داشته باشند زیرا این مکانی که همه باید از آن استفاده کنند.

  وی ادامه داد: خوشبختانه با اهتمام ویژه رییس جمهور به بخش جوانان و ورزش و تاکیدات جدی که در زمینه رسیدگی به امور ورزش و جوانان و ورزشکاران دارند وزارت ورزش و جوانان خیز جدی در این خصوص برداشته است .

  وزیر ورزش گفت:در ۵سال آینده با همکاری خوب مجلس با تامین منابعی که صورت می گیرد ،روزهای بسیار خوبی در بخش ورزش و جوانان در پیش رو است .

  سلطانی فر یادآورشد:بر اساس عدالت باید بیشتر منابع را در مناطق محروم و دور افتاده اختصاص دهیم.

  وی گفت:در این صورت همه شهرستان های کمتر برخوردار می توانند از ظرفیت های ورزشی مناسبی از قبیل سالن ها،زمین های ورزشی واستخر برخوردار باشند.

  وی یادآورشد:به دنبال این هستیم  شرایطی فراهم کنیم تا جوانان با استعدادهای بسیار قابل توجه و مطرح در عرصه ها و رشته های مختلف ورزشی برای ظهور و بروز پیدا وحمایت کنیم.

  سلطانی فر یادآورشد: افتخار می کنم که امروز در سرزمین شیرمردان و زنان و قهرمانان لرکه استقامت ، صلابت و خلوص آنها زبان زد است حضور پیدا کردیم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.