• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » جام‌ جهانی ما کجا، جام جهانی آنها کجا!
  کد خبر : 2011611

  جام‌ جهانی ما کجا، جام جهانی آنها کجا!

  جام‌ جهانی ما کجا، جام جهانی آنها کجا!Reviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، جام‌جهانی فوتبال هفت‌نفره یا فوتسال هفت‌نفره در پایتخت تاریخ و تمدن ایران در حال برگزاری است که همزمان ۲۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر جام جهانی کشتی آزاد در حال برگزاری است. کرمانشاه طی…

  جام‌ جهانی ما کجا، جام جهانی آنها کجا!Reviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از همدان، جام‌جهانی فوتبال هفت‌نفره یا فوتسال هفت‌نفره در پایتخت تاریخ و تمدن ایران در حال برگزاری است که همزمان ۲۰۰ کیلومتر آن طرف‌تر جام جهانی کشتی آزاد در حال برگزاری است.

  کرمانشاه طی دو روز گذشته سرتیتر تمام اخبار ورزشی کشور و جهان بود، اما استان همدان مانده است که این مسابقات مینی‌فوتبال است یا ابرفوتسال؟

  اوج بی‌برنامه‌گی در استان همدان موج می‌زند و حتی تا ۲۴ ساعت مانده به آغاز مسابقات، هنوز مجوز شورای تأمین استان برای برگزاری این مسابقه به دست مسئولان برگزاری آن نرسیده بود.

  کرمانشاه از یک هفته مانده به برگزاری مسابقات آماده این رویداد بودند و نه تنها فضای سالن آماده بود، بلکه تیزرهای تبلیغاتی و بنرهای اطلاع‌رسانی در سراسر استان و و حتی کشور در حال به‌روزرسانی بود.

  اخبار ورزشی کشور و کشورهای شرکت‌کننده در این رویداد همه معطوف به میزبانی کرمانشاه در کشتی آزاد بود و در حین برگزاری که سرتیتر همه اخبار ورزشی دنیا مسابقات کشتی آزاد به میزبانی این شهر مرزنشین ایران بود.

  اما جام‌جهانی فوتبال هنرمندان در همدان بسیار غریب بود و حتی تا نیمه‌های شب قبل از برگزاری بازی، زمین هنوز خط‌کشی نشده بود، دروازه‌های مخصوص بازی آماده نبود، وضعیت داوری‌های این بازی‌ها مشخص نبود؛ اسپانسر اصلی مسابقات جا زده بود.

  این جاست که می‌گویم مسئولان ارشد ما در فاز دیگری هستند و اگر کاری به دلشان نباشد همه کار می‌کنند تا برگزار نشود.

  سالن ۳ هزار نفری امام خمینی شهر کرمانشاه مملو از تماشاگر است تا جام جهانی کشتی را از نزدیک نظاره‌گر باشند و شاید جمعیتی پنج برابری بیرون از سالن به دنبال روزنه‌ای برای ورود به سالن باشند.

  اما در همدان سالن ۶ هزار نفری انقلاب همدان دریغ از تماشاگرانی که تعدادشان به سه رقمی شدن برسد، سکوت کامل خبری، در استان همدان حکمفرماست.

  مسئولان ما در خواب زمستانی هستند و چه نشسته‌اند که استان همسایه، گوی رقابت از میزبانی‌های معتبر را ربوده‌اند و ما تنها به داشته‌های زیرساختی خود می‌بالیم، زیرساخت‌هایی که صندلی‌های تماشاگرانش زیر خروارها خاک مانده است و مدتهاست که انتظار می‌کشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.