• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » توریسم و گردشگری » تحقق هدف گردشگری لازمه ی حمایت توسعه ای است
  کد خبر : 2011561

  تحقق هدف گردشگری لازمه ی حمایت توسعه ای است

  تحقق هدف گردشگری لازمه ی حمایت توسعه ای استReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر شرق جمشید رخشانی نسب فرماندار زهک ضمن تاکید بر اهمیت این موضوع گفت:استان پهناور سیستان و بلوچستان با داشتن مناطق باستانی و تاریخی و همچنین برخورداری…

  تحقق هدف گردشگری لازمه ی حمایت توسعه ای استReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از سفیر شرق جمشید رخشانی نسب فرماندار زهک ضمن تاکید بر اهمیت این موضوع گفت:استان پهناور سیستان و بلوچستان با داشتن مناطق باستانی و تاریخی و همچنین برخورداری از یک فرهنگ غنی جزو مناطقی محسوب می شود که از پتانسیل بالایی جهت جذب گردشگران  برخوردار است.

  وی در ادامه بیان کرد:در صورت حمایت همه جانبه و توسعه ای محصولات بومی و محلی و صنایع دستی استان قابلیت عرضه به دیگر شهرها و حتی کشورها را دارد.

  فرماندار زهک در ادامه گفت:برای معرفی این آثار در درجه ی اول ارتقاء درآمد خانوارهای روستایی و جوامع محلی مهم است،حمایت از مشاغل خانگی و صنایع دستی و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی در رشته های حصیر بافی،قالی بافی و سایر رشته های صنایع دستی مربوط به این منطقه باید در دستور کار قرار گیرد.

  رخشانی نسب همچنین افزود:فراهم سازی شرایط لازم برای محقق شدن هدف گردشگری در سال آینده زمینه ی معرفی استان را فراهم می کند.

  وی در پایان گفت:آشنایی با آثار هنری و تاریخی زمینه ی را فراهم می کند تا گردشگران نسبت به شناخت بهتر استان پهناور سیستان و بلوچستان گام بردارند و با حضور خود در این استان هر کدام به عنوان یک سفیر فرهنگی معرف استان باشند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.