• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » آغاز جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازارسرمایه با حضور سیف و طیب نیا
  کد خبر : 2011512

  آغاز جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازارسرمایه با حضور سیف و طیب نیا

  آغاز جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازارسرمایه با حضور سیف و طیب نیاReviewed by on Feb 18Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اولین جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازار سرمایه دقایقی قبل به دعوت وزیر امور اقتصادی و دارایی، در ساختمان این وزارتخانه تشکیل شد. این صندوق به پیشنهاد سازمان بورس…

  آغاز جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازارسرمایه با حضور سیف و طیب نیاReviewed by on Feb 18Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، اولین جلسه هیات امنای صندوق ثبات بازار سرمایه دقایقی قبل به دعوت وزیر امور اقتصادی و دارایی، در ساختمان این وزارتخانه تشکیل شد.

  این صندوق به پیشنهاد سازمان بورس و اوراق بهادار و بر اساس یکی از مواد قانون رفع موانع تولید شکل می گیرد که در  آن قانون تصریح بر ایجاد صندوق ثبات بازار سرمایه به عنوان یک تکلیف قانونی شده است.

  اعضای صندوق ثبات بازار سرمایه را سازمان بورس و اوراق بهادار، بانک مرکزی سازمان برنامه و بودجه، وزارت امور اقتصادی و دارایی و صندوق توسعه ملی تشکیل می دهند.

  در واقع این صندوق در راستای جلوگیری از نوسانات و ریسک شرایط خاصی که در بازار سرمایه بوجود می آید تشکیل می شود و قرار است همچون صندوق هایی که پشتیبانی و حمایت از اقتصاد کشور را صورت می دهند، به ثبات در بازار سرمایه و جلوگیری از نوسانات خیلی زیاد و حرکات انفجاری در این بازار کمک کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.