• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » استخدام » در بدنه دولت، دوتابعیتی نداریم/دوتابعیتی ها استخدام نمی شوند
  کد خبر : 2011262

  در بدنه دولت، دوتابعیتی نداریم/دوتابعیتی ها استخدام نمی شوند

  در بدنه دولت، دوتابعیتی نداریم/دوتابعیتی ها استخدام نمی شوندReviewed by on Feb 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت:در بدنه دولت دو تابعیتی نداریم. وی افزود: به طور طبیعی اگر کسانی باشند که دو تابعیت داشته…

  در بدنه دولت، دوتابعیتی نداریم/دوتابعیتی ها استخدام نمی شوندReviewed by on Feb 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، جمشید انصاری، رئیس سازمان اداری و استخدامی کشور گفت:در بدنه دولت دو تابعیتی نداریم.

  وی افزود: به طور طبیعی اگر کسانی باشند که دو تابعیت داشته باشند، نمی توانند در دستگاه دولتی استخدام شوند و ما براساس اعلام وزارت اطلاعات که اخیرا صورت گرفته است، هیچ گزارش مستندی درخصوص اینکه در سطوح مدیریتی دستگاه های اجرایی افرادی با تابعیت دوگانه مشغول باشند، نداریم.

  انصاری تاکید کرد: اگر دادستان کل کشور اطلاعاتی در این مورد دارد به نظر می رسد مناسبت تر است اسناد خود را یا در اختیار دستگاه های اجرایی ذیربط یا مرکز استخدامی ها قرار دهد یا برای بررسی بیشتر در اختیار وزارت اطلاعات قرار دهد تا برخورد قانونی لازم به آنها به عمل آید.
   

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.