• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » بانک‌ها ۱۶۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش به صنایع کشور تزریق کردند
  کد خبر : 2011226

  بانک‌ها ۱۶۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش به صنایع کشور تزریق کردند

  بانک‌ها ۱۶۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش به صنایع کشور تزریق کردندReviewed by on Feb 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، محمدعلی سهمانی در مراسم افتتاح ساختمان مدیریت امور شعب بانک رفاه کارگران استان یزد با بیان اینکه نظام بانکی به عنوان یکی از حلقه‌های مؤثر در ساختار اقتصادی کشور نقش…

  بانک‌ها ۱۶۰ میلیارد ریال سرمایه در گردش به صنایع کشور تزریق کردندReviewed by on Feb 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، محمدعلی سهمانی در مراسم افتتاح ساختمان مدیریت امور شعب بانک رفاه کارگران استان یزد با بیان اینکه نظام بانکی به عنوان یکی از حلقه‌های مؤثر در ساختار اقتصادی کشور نقش ارزنده‌ای در توسعه بیش از پیش حوزه‌های مختلف ایفا می کند، اظهار داشت: سیستم بانکی به لحاظ تعدد و تکثر ذینفعان به خدمات مستمر و گسترده نیاز دارد.

  وی با اشاره به ظرفیت‌های اقتصادی استان یزد بیان کرد: این استان به خوبی توانسته در شأن مشتریان نظام بانکی ارائه خدمت کند.

  سهمانی، ارائه خدمات وسیع، ‌متنوع و اثرگذار را از جمله ویژگی‌های نظام بانکی عنوان کرد و ادامه داد: بانک ها علاوه بر اینکه بازوان قدرتمند مالی کشور هستند،‌ ابزار اصلی دولت در برنامه ریزی‌های توسعه ای فرهنگی،‌ اقتصادی و اجتماعی نیز به شمار می‌روند.

  مدیرعامل بانک رفاه‌کارگران در بخش دیگری از سخنان خود با بیان اینکه توسعه اقتصادی در هیچ کشوری بدون حمایت بانک‌ها انجام نمی‌شود، افزود: توسعه اقتصادی کشور مستلزم حمایت دو سویه دولت از بانک‌ها و بانک‌ها از دولت است.

  سهمانی با اشاره به افتتاح طرح‌های عمرانی، ‌صنعتی،‌ معدنی و اقتصادی متعدد در ایام الله دهه فجر تصریح کرد: نقش بانک‌ها در تأمین مالی و خدمات مستقیم و غیر مستقیم در بهره‌برداری اغلب طرح‌های افتتاح شده اجتناب‌ناپذیر است.

  وی، فعالیت بنگاه‌های اقتصادی و پویایی فضای کسب و کار را مستلزم حمایت نظام بانکی دانست و گفت: خوشبختانه در دوره جدید، نظام بانکی توانست در شش ماه دوم سال حدود ۱۶۰ میلیارد ریال، سرمایه در گردش به صنایع کشور تزریق کند.

  وی با بیان اینکه بخش قابل توجهی از رشد اقتصادی امسال که حدود شش درصد بوده، توسط نظام بانکی محقق شده است، اظهار داشت: بانک‌ها در زندگی آحاد مردم و پیدایش فعالیت‌های اقتصادی نقش موثری دارند.

  مدیرعامل بانک رفاه کارگران حمایت از کسب و کارهای مختلف، فعالیت های خدماتی، تولید، بازرگانی، اقتصاد داخلی و روابط تجاری خارجی، حوزه واردات و صادرات را از دیگر رسالت‌های نظام بانکی در کشور دانست و بیان کرد: رفع نیاز و برآورده کردن انتظار ذی‌نفعان مهم‌ترین هدف نظام بانکی در کشور است.

  سهمانی در مورد نواقص نظام بانکی کشور گفت: بخشی از کم و کسری‌ها در شبکه بانکی به ساختار اقتصادی کشور مربوط می‌شود.

  وی با اشاره به اینکه خدمت بی‌منت، ارزان و مؤثر، بالاترین هدف نظام بانکی در کشور است،‌ گفت: توسعه و گسترش خدمات نظام بانکی مستلزم حمایت مستمر مشتریان است.

  سهمانی با اشاره به نقش رسانه‌ها در راستای حمایت معنوی از نظام بانکی تصریح کرد: رسانه‌ها می‌توانند با شفاف‌سازی خدمات شبکه بانکی مردم را ترغیب به سرمایه‌گذاری و مشارکت در طرح‌های نظام بانکی کنند.

  مدیرعامل بانک رفاه کارگران خاطرنشان کرد: بانک رفاه‌کارگران با بیش از ۱۰ هزار نفر نیروی انسانی، هزار و ۵۰۰ واحد بانکی، حدود ۵۵ هزار میلیارد تومان سرمایه، ۴۵ هزار میلیارد تومان مانده منابع سپرده‌ای و حدود۳۷ هزار میلیارد تومان مانده سند تسهیلات، در حال ارائه خدمت به اقشار مختلف جامعه در سطح کشور است.

  وی با بیان اینکه رضایت‌مندی ذی‌نفعان و مشتریان مهم‌ترین هدف بانک رفاه‌کارگران است، تأکید کرد: برخورداری از نیروی انسانی مستعد،‌ آگاه و با تجربه این بانک را از دیگر بانک‌های کشور متمایز کرده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.