• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفت
  کد خبر : 2011222

  بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفت

  بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفتReviewed by on Feb 17Rating: به گزار ش خبرنگار مهر، مسابقات جام جهانی کشتی آزاد جهان بعد از ظهر امروز با قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در کرمانشاه به پایان رسید تا این جام ارزشمند از ایران خارج نشود. اما شیرینی این افتخار جهانی…

  بی نظمی در هنگام اهدای جام قهرمانی/ یزدانی روی سکو نرفتReviewed by on Feb 17Rating:

  به گزار ش خبرنگار مهر، مسابقات جام جهانی کشتی آزاد جهان بعد از ظهر امروز با قهرمانی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در کرمانشاه به پایان رسید تا این جام ارزشمند از ایران خارج نشود. اما شیرینی این افتخار جهانی با بی نظمی حاکم بر لحظاتی که جام قهرمانی به تیم های اول تا سوم اهدا می شد کاسته شد.

  بی نظمی در سالن امام خمینی (ره) به هنگام توزیع جوایز آنقدر زیاد بود که کنترل از دست برگزار کنندگان مراسم هم در رفت و به دلیل همین هرج و مرج موجود در سالن، مسئولین تصمیم گرفتند که جوایز را هرچه سریعتر به سه تیم ایران، آمریکا و آذرباییجان اهدا کنند و مراسم را به اتمام برسانند.

  از حاشیه های دیگر حاکم بر سالن به هنگام توزیع جوایز می توان به مسائل زیر اشاره کرد:

  *  غیبت حسن یزدانی دلاور ملی پوش کشورمان روی سکو. یزدانی در دیداری نفسگیر مقابل حریف آمریکایی غافلگیر شد و با ضربه فنی مغلوب حریف خود شد. 

  * در حالی که گنجایش سالن امام خمینی (ره) ظاهرا سه هزار نفره بود، اما جمعیتی به مراتب بیشتر از این تعداد در سالن حاضر بودند و نکته جالب توجه این که در پایان کشتی فینال و هنگام توزیع جوایز، اکثریت قریب به اتفاق حاضرین در سالن در کنار تیم های قهرمان بودند. گویی همه حضار در سالن آی.دی کارت مخصوص حضور در جایگاه های ویژه توزیع جوایز را داشتند.

  * هنگام توزیع جوایز و بعد از آن همه تماشاگران حاضر در سالن با هر فردی که گرمکن به تن داشت بدون توجه به این که اصلا ورزشکار هست یا نه و بدون آنکه آن فرد را بشناسند عکس سلفی می گرفتند!

  * بعد از توزیع جوایز نیز در سالن آتشبازی به راه افتاد و دود ناشی از انفجار ترقه ها فضای سالن را پر کرد و برای سالمندان ایجاد دردسر کرد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.