• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » انجام ۱۴۸۶ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شادگان
  کد خبر : 2011186

  انجام ۱۴۸۶ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شادگان

  انجام ۱۴۸۶ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شادگانReviewed by on Feb 17Rating: دکتر حجت الله جانبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از این تعداد مأموریت اورژانس های ۱۱۵ شهری و جاده ای شادگان تعداد ۱۰۴۱ مورد مربوط به پایگاه شهری و ۴۴۵ مأموریت نتیجه کار اورژانس های جاده ای است. وی افزود : پرسنل…

  انجام ۱۴۸۶ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ شادگانReviewed by on Feb 17Rating:

  دکتر حجت الله جانبی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار کرد: از این تعداد مأموریت اورژانس های ۱۱۵ شهری و جاده ای شادگان تعداد ۱۰۴۱ مورد مربوط به پایگاه شهری و ۴۴۵ مأموریت نتیجه کار اورژانس های جاده ای است.

  وی افزود : پرسنل اورژانس با استقرار در سه پایگاه های شهری و امداد جاده ای در محورهای مواصلاتی شهرستان شادگان آماده خدمات رسانی به هموطنان و مسافران هستند.

  مدیر شبکه بهداشت و درمان شادگان ادامه داد: این پایگاه ها به تمام امکانات مورد نیاز مجهز شده است که امیدواریم بتوانیم کار خدمات رسانی به مردم را به نحوه شایسته و مطلوب انجام دهیم.

  جانبی ضمن تشکر از همشهریان شادگانی برای همکاری با ماموران اورژانس در صحنه تصادفات از آنان خواست که ضمن حفظ خونسردی و آرامش خود در زمان بروز حوادث ، به کودکان خود نیز آموزش دهند که خطوط ارتباطی با اورژانس را اشغال نکنند تا خللی در کمک رسانی و امداد به مصدومان به وجود نیاید.

  وی در پایان ضمن قدردانی از تلاش پرسنل اورژانس ۱۱۵ شهرستان شادگان در خدمت رسانی به مردم، گفت: تمام همکاران فوریت های پزشکی در کل این شهرستان در این مدت صادقانه و پرتلاش به فعالیت شبانه روزی و بی وقفه خود ادامه داده اند.

  Click here to Reply or Forward

  ۰.۳۵ GB (۲%) of ۱۵ GB used

  Manage

  Terms – Privacy

  Last account activity: ۱۰ hours ago

  Details

  ali navaser

  Show details

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.