• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد مایه ننگ بود/ مزدور فتنه ۸۸ دم از آشتی ملی می زند/ مسئولان بگویند اقتصاد مقاومتی چه شد؟
  کد خبر : 2011078

  امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد مایه ننگ بود/ مزدور فتنه ۸۸ دم از آشتی ملی می زند/ مسئولان بگویند اقتصاد مقاومتی چه شد؟

  امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد مایه ننگ بود/ مزدور فتنه ۸۸ دم از آشتی ملی می زند/ مسئولان بگویند اقتصاد مقاومتی چه شد؟Reviewed by on Feb 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه…

  امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد مایه ننگ بود/ مزدور فتنه ۸۸ دم از آشتی ملی می زند/ مسئولان بگویند اقتصاد مقاومتی چه شد؟Reviewed by on Feb 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از صبح توس، آیت‌الله سید احمد علم‌الهدی ظهر امروز در خطبه‌های نماز جمعه مشهد، با بیان اینکه خداوند در قرآن می‌فرماید کفار را دوست نداشته باشید اظهار کرد: این مسئله در واقع نهی از دوستی نیست، بلکه نهی از دوست پنداری است.

   

  امام جمعه مشهد: مزدور فتنه ۸۸ دم از آشتی ملی می زند/ مسئولان بگویند اقتصاد مقاومتی چه شد؟/ مردم زاویه گرفتن با رهبری را تحمل نمی کنند

   

  وی  در ادامه با اشاره به رصد راهپیمایی کم نظیر ملت ایران در ۲۲ بهمن ماه جاری  توسط رسانه های خارجی گفت: برخی کارشناسان اجتماعی و گزارشگران خارجی  راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال را با رشدی ۷۰ درصدی نسبت به شرکت کنندگان سال گذشته دانستند.

   

  امام جمعه مشهد در ادامه با اشاره به گله مندی مقام معظم رهبری از برخی کم کاری ها بیان کرد: ایشان فرمودند مردم از تبعیض، کم‌کاری، پیشرفت نکردن کار و بی‌اعتنایی به مشکلاتشان گله‌مندند؛ امسال سال اقدام و عمل در اقتصاد مقاومتی بوده است، مسؤولان گزارش بدهند که در اقتصاد مقاومتی چه کرده‌اند.

   

  امام‌جمعه مشهد تأکید کرد: قبلاً بسیاری از مسائل فناوری‌هایمان به ویژه در صنعت نفت به‌وسیله خودمان اداره می‌شد اما الآن دیگران آن‌ها را اداره می‌کنند؛ به فرمایش مقام معظم رهبری بااینکه ۳ بار فرمودند مردم گله‌مندند، شرکت مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال به تشخیص گزارشگران داخلی و خارجی ۷۰ درصد بیشتر از سال گذشته بود.

   

  آیت الله علم الهدی با طرح این پرسش که مردم چه می‌خواهند، گفت: همه از مشکل معیشت، بیکاری جوانان، گران شدن اجناس و از اینکه بعضی خانواده‌ها حتی به اولیات زندگی دسترسی ندارند گله‌مندند اما با تمام این‌ها مردم ۷۰ درصد بیشتر از سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کردند.

   

  وی تصریح کرد: مردم چه چیزی در این انقلاب می‌بینند که روزبه‌روز بیشتر وابسته می‌شوند؛ مردمی که در راهپیمایی شرکت کردند اکثراً کسانی هستند که امام(ره)، جنگ تحمیلی و جنایات رژیم شاهنشاهی را ندیدند، چشم‌باز کردند و این انقلاب را دیدند و در بستر این انقلاب رشد کردند.

   

  نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تأکید کرد: این مردم روزبه‌روز دل‌بستگی‌شان به انقلاب بیشتر می‌شود، مردم دین می‌خواهند، مردم به دینشان علاقه‌مند هستند؛ دین مردم در این انقلاب است و مردم برای دفاع از دینشان پای این انقلاب ایستاده‌اند، این مردم در این خواسته همه باهم یکی هستند، ممکن است مردم در سلایق و نظریات سیاسی اختلاف‌نظر داشته باشند و یا امثال بنده را نپسندند و نخواهند اما مردم دینشان را می‌خواهند و دین باعث پیوند مردم شده است و این مردم از هم جداشدنی نیستند.

   

  وی افزود: آقایی که عمله فتنه ۸۸ بوده می‌گوید آشتی ملی، یعنی چی آشتی ملی؟ مگر ملت باهم قهرند؟ راهپیمایی ۲۲ بهمن را ندیدید؟ جریانی که پیروز انتخابات را نپذیرفت و به دنبال این بود که با سفارش اوباما و انگلیس و رسانه‌ها مردم را به خیابان بیاورند تا غربی‌ها بیایند برای انتخابات ما تکلیف تعیین کنند، مردم با این‌ها قهر کردند و از این‌ها متنفر شدند و در راهپیمایی ۹ دی انزجار خود را اعلام کردند.

   

  وی افزود: مردم و رهبری ۸ ماه صبوری کردند ولی دیدند روزبه‌روز جنگ این‌ها با نظام و انقلاب بیشتر می‌شود، این‌ها عددی نیستند که مردم با این‌ها آشتی کنند، به فرموده مقام معظم رهبری این‌ها قطره‌ای در دریای ملت هستند.

   

  امام‌جمعه مشهد با بیان اینکه مردم ۲۲ بهمن هستند و این‌ها از ۲۲ بهمن جدا هستند، گفت: این‌ها در سال ۸۸ راهپیمایی ۲۲ بهمن را تحریم کردند و ۲۵ بهمن راهپیمایی برگزار کردند؛ مشکل ما این است که جریان‌های سیاسی خیال می‌کنند اگر عده اندکی برای آن‌ها کف و هورا زد و در اطرافشان بود این‌ها مردم هستند.

   

  نماینده ولی‌فقیه در استان خراسان رضوی تصریح کرد: دین در انقلاب و نظام یک مظهر بیشتر ندارد و آن ولایت‌فقیه و مقام معظم رهبری است، زیرا ملاک مشروعیت و دینی بودن نظام ایشان هستند؛ اگر تنفیذ مقام معظم رهبری نباشد، رئیس‌جمهوری حتی ۹۰ درصد رأی مردم را هم بیاورد شرعی نیست.

   

  آیت الله علم‌الهدی با بیان اینکه جریان‌های سیاسی حسابشان را در این نظام مشخص کنند، گفت: جریان‌های قدرت یاب و فرصت‌طلبی که هرگاه انتخاباتی نزدیک می‌شود گارد می‌گیرند، این را بفهمند که اگر با زاویه داشتن با رهبری بخواهند وارد عرصه شوند مردم مشت بر دهانشان می‌زنند.

   

  وی خاطرنشان کرد: کسانی که می‌خواهند قیافه مصنوعی مقوایی و آکادمیک به خودشان بگیرند و در مقابل رهبری اعلام زاویه کنند این را بدانند جز ذلت و فلاکت و بدبختی از این مردم چیزی نخواهند دید.

   

  امام جمعه مشهد افزود: بنی‌صدر ملعون کجاست، همه‌جا عربده می‌کشید که ۱۱ میلیون نفر به من رأی دادند، مردم ممکن است برای مصالح نظام به کسی رأی بدهند اما در اولین مرحله‌ای که احساس کنند با رهبری زاویه دارد، دشمن شماره یک او می‌شوند.

   

  وی تأکید کرد: ۹ دی ۸۸ نشان داد بخش عظیمی از ۱۳ میلیون نفری که به سران فتنه رأی داده بودند به صحنه آمدند و ابراز نفرت و برائت کردند؛ ۳۸ سال عمر این انقلاب نشان داده مردم فساد و زاویه با رهبری و ژست‌های دروغین را به‌خوبی می‌شناسند، سفره دین از زیر پای جوان‌های این مردم با ترویج فحشا و مفاسد قابل‌جمع شدن نیست.

   

  امام جمعه موقت سرخس: بی‌برنامگی‌های دولت کشور را گرفتار مشکلات بزرگی می‌کند/ امضای قرارداد در منزل سفیر سوئد یک ننگ بود

   

  حجت‌الاسلام علی‌اصغر شریعتی در خطبه‌های این هفته نماز جمعه سرخس با تقدیر از حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن گفت: باوجود تهاجم تبلیغات مسموم دشمنان، تهمت‌ها و توطئه‌های دشمنان، امسال ملت ایران باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در راهپیمایی ۲۲ بهمن شرکت کنند.

   

  امام‌جمعه موقت سرخس با تأکید بر اینکه نسل سوم و چهارم انقلاب بیشترین حضور را در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال داشتند، تصریح کرد: دشمنان گمان می‌کردند که با تبلیغات مسموم فرهنگی در فضای مجازی جوانان ما از انقلاب فاصله می‌گیرند، اما همه دیدند که امسال بیشترین شرکت‌کنندگان در راهپیمایی نسل سوم و چهارم انقلاب بودند.

   

  شریعتی ادامه داد: راهپیمایی یوم‌الله ۲۲ بهمن امسال آبی روی آتش‌های دشمن بود و همان‌طور که منطقه را به آتش کشیدند برای ما هم نقشه داشتند، اما ملت ایران هزینه جنگ را پایین آورد و برنامه‌های که دشمن ساعت‌ها طراحی کرده بود به هم ریخت.

   

  وی بیان کرد: برای اولین بار خبرگزاری‌های غربی که بیشتر اخبار راهپیمایی ۲۲ بهمن را بایکوت می‌کردند، امسال به حضور باشکوه ملت ایران در راهپیمایی اعتراف کردند.

   

  خطیب نماز جمعه سرخس به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب در جمع مردم آذربایجان شرقی اشاره کرد و گفت: با همه کمبودها، گرانی‌ها و به‌خصوص توطئه‌چینی‌های دشمنان، ملت ایران بار دیگر نشان دادند که به نظامشان، رهبرشان و کشورشان ارادت دارند.

   

  امام‌جمعه موقت سرخس بابیان اینکه مردم امروز از تبعیض‌ها در کشور گله‌مندند، تصریح کرد: مردم ما از کمبودها ناراحت نیستند بلکه از تبعیض‌ها گله‌مندند؛ از کسانی که میلیاردها تومان پول بیت‌المال را بالا می‌کشند و عده‌ای نیز توجیه می‌کنند که این‌ها تسهیلات بوده است؛ اگر تسهیلات بوده باید برای همه مردم باشد.

   

  شریعتی ادامه داد: مردم ما امروز از کسانی گله‌مندند که بدون ضمانت پول بیت‌المال را چپاول می‌کنند و خم به ابرو نمی‌آورند.

   

  وی اظهار داشت: مسئولان زحمت می‌کشند، اما ظرفیت کشور و شأن ملت ایران بالاتر از این تلاش‌ها است.

   

  خطیب نماز جمعه سرخس از بی‌برنامگی‌های دولت انتقاد کرد و افزود: می‌گویند دولت برای مسکن برنامه‌ای ندارد و مسکن مهر هم مزخرف است، این بی‌برنامگی‌ها مشکلات زیادی را برای کشور به وجود می‌آورد.

   

  امام‌جمعه موقت سرخس بابیان اینکه مردم از رابطه بازی مسئولان با غربی‌ها گله‌مندند، تصریح کرد: اینکه مسئولان ما به منزل مسئولان سوئدی می‌روند و قرارداد امضا می‌کنند برای کشور یک ننگ است و ملت ایران هیچ‌وقت این مسئولان را نمی‌بخشند.

   

  شریعتی در ادامه به طرح مسئله آشتی ملی اشاره کرد و افزود: یک گروهی فتنه‌ای بزرگ با حمایت کافران و مستکبران به راه انداختند و آبروی کشور را بردند، حالا چطور ملت ایران می‌تواند با این‌ها آشتی کند.

   

  وی تصریح کرد: ملت ایران با فتنه‌گرانی که به بهانه‌های دروغ و با پررویی و بی‌حیایی در روز عاشورا پرچم امام حسین (ع) را به آتش کشیدند آشتی نمی‌کند.

   

  امام‌جمعه موقت سرخس ادامه داد: آن زمانی که نخست‌وزیر کودک کش رژیم صهیونیستی تمام‌قد از فتنه گران حمایت کرد، چرا نگفتند که ما با این‌ها نیستیم.

   

  خطیب نماز جمعه سرخس بابیان اینکه فتنه گران ذره‌ای از موضع غلطشان برنگشتند، افزود: رهبر معظم انقلاب بارها به سران فتنه گفتند که خطشان را از سلطنت‌طلبان جدا کنند، اما گوش نکردند.

   

  امام جمعه تربت حیدریه: مطرح کنندگان بحث آشتی ملی به دنبال حضور در صحنه و فتنه گری هستند     حجت الاسلام عصمتی در خطبه های این هفته نماز جمعه تربت حیدریه اظهار کرد: ملت ایران اسلامی با سلایق مختلف سیاسی برای دفاع از آرمانهای انقلاب و شهدا همیشه در صحنه حاضر می شوند و جلوه ان را همه جهانیان در راهپیمائی ۲۲ بهمن مشاهده کردند.

   

  وی اذعان کرد: ملت با یکدیگر قهر نیستند و بلکه منسجم تر از گذشته در خط ولایت و رهبری حضور دارند و انگشت شمار کسانی که بحث آشتی ملی را مطرح می کنند بدنیال حضور در صحنه برای فتنه گری هستند.

   

  عصمتی تاکید کرد: امت ایران اسلامی با فتنه گرانی که در سال ۸۸ اعتشاش کردند و فریاد زدند که انتخابات بهانه است و اصل نظام نشانه، و در روزعاشورای حسینی به عزاداران سید الشهدا(ع) اهانت کردند تا ابد قهر و آشتی نخواهد کرد.

   

  رئیس حوزه علمیه مرحوم هراتی بیان کرد: کسانی که نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را زیر سئوال بردند و خسارات مادی و معنوی زیادی برای این ملت به بار اوردند باید توبه کنند و خود را اصلاح کنند، هرچنه که آنها قدرت اصلاح خود را ندارند و امت اسلامی هم توبه انها را نمی پذیرد.

   

  امام جمعه سبزوار: مطرح کردن آشتی ملی برای فراموش کردن اولویت های جامعه است     حجت‌الاسلام غلامرضا مقیسه در خطبه‌های نماز جمعه این هفته سبزوار بابیان اینکه متأسفانه برخی در روز عاشورا سال۸۸ با قساوت قلب حرمت روز عاشورا را شکستند اظهار داشت: این افراد با مطرح کردن طرح آشتی ملی سعی در منحرف کردن افکار جامعه از اولویت‌ها دارند.

   

  وی در ادامه با اشاره به اینکه آشتی باکسانی که نظام جمهوری اسلامی و ولایت را مورد هدف قراردادند معنایی ندارد تأکید کرد: مسئولین با دوری از حواشی به اولویت‌ها و گلایه‌های مردم بپردازند.

   

  مقیسه به معضل بیکاری در جامعه اشاره کرد و افزود: مسئولین باید با برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی این مشکل اساسی جامعه را حل کنند.

   

  امام‌جمعه سبزوار به ثروت انباشته‌شده در بانک‌ها اشاره کرد و افزود: اینکه این مقادیر پول در بانک‌ها انباشته‌شده است خود مانع بزرگی برای اجرایی شدن طرح‌های اقتصاد مقاومتی است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.