• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » حضورمدیران درمنزل سفرا زوال هیبت گناه است/ترامپ معرف ماهیت آمریکا
  کد خبر : 2011044

  حضورمدیران درمنزل سفرا زوال هیبت گناه است/ترامپ معرف ماهیت آمریکا

  حضورمدیران درمنزل سفرا زوال هیبت گناه است/ترامپ معرف ماهیت آمریکاReviewed by on Feb 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سیدحسن عاملی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه اردبیل حاکمیت و رهبر و ریاست صالح را بزرگترین حق ملت دانست و گفت: این حق در کشوری مثل آمریکا که…

  حضورمدیران درمنزل سفرا زوال هیبت گناه است/ترامپ معرف ماهیت آمریکاReviewed by on Feb 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، آیت الله سیدحسن عاملی ظهر جمعه در خطبه های نماز جمعه اردبیل حاکمیت و رهبر و ریاست صالح را بزرگترین حق ملت دانست و گفت: این حق در کشوری مثل آمریکا که بر امنیت، اقتصاد و فرهنگ دنیا تاثیر شگرفی دارد، بسیار مهم است.

  وی با اشاره به بحران های رخ داده در جای جای دنیا ادامه داد: دنیا از این جهت در بحران و آمریکا در شرایط بحرانی تر است؛ چون سه عنصر ثروت، فریب رسانه ای و قدرت یعنی زر و زور و تزویر دنیا را از جهت رهبریت صالح به مرز بحران رسانده است.

  امام جمعه اردبیل از زبان جیمی کارتر رئیس جمهور اسبق آمریکا گفت: «در آمریکا مردم هیچ سهمی از قدرت ندارند و نیاز نامزدهای ریاست جمهوری این کشور به دست کم ۲۰۰ میلیون دلار برای تبلیغات حاکی از آن است که این کشور از مسیر دموکراسی به حکومت ثروتمندان (الیگارشی) در حال تغییر است».

  وی با اشاره به بخش دیگری از اظهارات کارتر متذکر شد: «با توجه به دورنمای سیاسی حاضر در آمریکا و اینکه هر نامزد به پشتوانه مالی عظیمی نیازمند است بسیاری از مردم قادر به کاندیدا شدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا نیستند».

  عاملی بیان داشت: کارتر ادامه می دهد «در حال حاضر به جای دموکراسی به یک کشور تحت حکومت ثروتمندان تبدیل شده ایم و به نظرم این بدترین آسیب به استانداردهای اخلاقی سیستم سیاسی آمریکا است که در تمام طول عمر خود شاهد آن بوده ام.”

  وی با تبیین فرمایش مقام معظم رهبری که «ما بدهکار تشکر به اوباما نیستیم و از ترامپ بخاطر ارائه ماهیت واقعی آمریکا تشکر می کنیم»، عنوان کرد: ترامپ که سرنوشت اقتصاد، امنیت و فرهنگ دنیا را به دست گرفته نمادی از واقع گرایی آمریکا و برخاسته از واقعیت های موجود در این کشور است.

  عاملی ادامه داد: ترامپ اعترافات بسیار خوبی دارد. می گوید «ما شش تریلیون دلار در خاورمیانه هزینه کرده ایم که با آن می توانستیم کشور خود را دوباره بازسازی کنیم.» این سرمایه گذاری سنگینی که از طرف آمریکا صورت گرفته و مشابه آن از طرف کشورهای بازیگر در عرصه بین الملل هزینه می شود نشان می دهد که یک کشور برای حفظ امنیت خود باید در خارج از مرزهای خود دشمن را زمین گیر کند.

  وی با اشاره به برخی انتقادات ناآگاهانه یا مغرضانه در خصوص جنگ ایران در خارج از مرزهای کشور اضافه کرد: تا زمانی که جمهوری اسلامی در خارج از مرزها داعش های و تکفیری ها را مدیریت و منکوب کند، دست آنها که ایران را مقصد اصلی خود معرفی می کنند به ایران نخواهد رسید.

  نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری شبهه افکنی در این باب را هجمه مستقیم به ارکان امنیت داخل ایران دانست و تاکید کرد: ملت ما باید با هوشیاری تمام، به ریشه، منبع و خاستگاه و محل طراحی این شبهات توجه داشته باشد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.