• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , اقتصادی , مطالب برگزیده سایت » تحویل فقط ۶۹۰ هزار مسکن مهر در دولت‌ های نهم و دهم
  کد خبر : 2010979

  تحویل فقط ۶۹۰ هزار مسکن مهر در دولت‌ های نهم و دهم

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در دولت‌های نهم و دهم ۶۹۰ هزار مسکن مهر تحویل شد وعده واگذاری همه واحدهای مسکن مهر را تا پایان دولت یازدهم داد. به گزارش ایران ویج، احمد اصغری مهرآبادی اظهار کرد:‌ دولت‌های نهم و دهم ۶۹۰ هزار و دولت یازدهم ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر…

  ۸۴

  قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان این‌که در دولت‌های نهم و دهم ۶۹۰ هزار مسکن مهر تحویل شد وعده واگذاری همه واحدهای مسکن مهر را تا پایان دولت یازدهم داد.

  به گزارش ایران ویج، احمد اصغری مهرآبادی اظهار کرد:‌ دولت‌های نهم و دهم ۶۹۰ هزار و دولت یازدهم ۸۴۰ هزار واحد مسکن مهر را تحویل داده‌اند.

  وی با بیان این که ساخت ۲.۲ میلیون واحد مسکن در کشور، کار گسترده‌ای بوده و از عهده یک وزارتخانه خارج است، تصریح کرد: مبلغی که شورای پول و اعتبار تصویب کرده تا بانک مسکن به ساخت واحدهای مسکن مهر اختصاص دهد، باید قبل از پایان سال جاری پرداخت شود که تاکنون مبلغی پرداخت نشده است.

  وی ادامه داد: مطابق این مصوبه امسال باید ۱۰ هزار میلیارد ریال برای تامین خدمات زیربنایی و آماده سازی در اختیار وزارتخانه های نیرو و راه قرار می گرفت. همچنین ۴۰۰۰ میلیارد ریال هم برای تکمیل تصفیه خانه های -مسکن مهر- به وزارت نیرو تخصیص داده می شد.

  وی گفت: همچنین باید ۲۵۰۰ میلیارد ریال بابت زیرساخت های مسکن مهر به وزارت نیرو و ۲۵۰۰ میلیارد ریال هم بابت محوطه سازی در اختیار وزارت راه قرار می گرفت که متاسفانه تا امروز یک ریال از این مصوبات محقق نشده است.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.