• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » پیگیری های مستمر نوید بخش خبرهای خوش در آینده برای خوزستان است
  کد خبر : 2010831

  پیگیری های مستمر نوید بخش خبرهای خوش در آینده برای خوزستان است

  پیگیری های مستمر نوید بخش خبرهای خوش در آینده برای خوزستان استReviewed by on Feb 17Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، غلامرضا شرفی عصر امروز در حاشیه جلسه کمیته امنیت اجتماعی به عنوان یکی از سه کمیته تخصصی تشکیل شده در حاشیه جلسه کمیسیون اشتغال، فرهنگی اجتماعی و رفاهی اجتماعی استان…

  پیگیری های مستمر نوید بخش خبرهای خوش در آینده برای خوزستان استReviewed by on Feb 17Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری مهر، غلامرضا شرفی عصر امروز در حاشیه جلسه کمیته امنیت اجتماعی به عنوان یکی از سه کمیته تخصصی تشکیل شده در حاشیه جلسه کمیسیون اشتغال، فرهنگی اجتماعی و رفاهی اجتماعی استان خوزستان در آبادان در جمع خبرنگاران گفت: با پیگیرهای یکی از نمایندگان آبادان طی یکی دو ماه اخیر مقرر شد تا جلسه کمیسیون اجتماعی مجلس با موضوعیت بررسی آسیبهای اجتماعی و رویکرد کاهش این آسیب ها در عملکرد مدنی با  استفاده از زیرساختهای اقتصادی و محیطی و بالا بردن ضرایب امنیتی در شهر آبادان تشکیل و مسائل مورد بررسی قرار گیرد.

  وی افزود: در کمیته امنیت اجتماعی که برگزار کردیم در چهار ماده اصلی و هشت ماده گروهی به توافق رسیدیم که تمامی این موارد در کمیسیونهای تخصصی مجلس از جمله کمیسیون اجتماعی و با حضور وزرای مربوطه و معاونان به صورت کارشناسی پیگیری می شود و به صورت یک سند تفاهمی در دستور کار پیگیریهای بعدی قرار می گیرد.

  نماینده مردم آبادان در مجلس اظهار کرد: از جمله این موارد می توان به تاکید بر بالا بردن ضریب امنیتی با ایجاد زمینه های اشتغال و کارآفرینی که بتوانیم پیوسته از ظواهر امنیتی به شکل نظامی و امنیتی به مسائل نگاه نداشته باشیم آنهم در شهری که در مسیر رشد و توسعه قدم  گذاشته، اشاره کرد.

  شرفی تصریح کرد: امیدواریم با پیگیرهای قابل انجام در آینده ای نزدیک منطقه آزاد را به نام واقعی کلمه شاهد باشیم که این موضوع کثرت جمعیت، کارآفرینی و رونق، توریست به معنای تجاری، سیاحتی و بازرگانی را به همراه دارد.

   عضو کمیسیون انرژی مجلس بیان کرد: با توجه به ورود مهمانان و تجار و سرمایه گذاران خارجی به منطقه بایستی در مسیری قدم برداریم که شکل عملکردی، رفتاری و فیزیکی منطقه آزاد را به یک شکل بلوغ یافته و بین المللی متظاهر کنیم.

  شرفی افزود: کمیته امنیتی که در کنار این اجلاس برگزار شد دستاوردهای خوبی در بر داشت و به طور قطع پیگیریهای مستمر نیز نوید بخش خبرهای خوش در آینده خواهد بود.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.