• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » رفع معضل بیکاری در البرز نیازمند همت و تلاش همگان است
  کد خبر : 2010666

  رفع معضل بیکاری در البرز نیازمند همت و تلاش همگان است

  رفع معضل بیکاری در البرز نیازمند همت و تلاش همگان استReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، اسماعیل خلیلی ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان البرز با اشاره به اینکه باید اقدامات و برنامه‌ریزی‌های بیشتری را برای رفع معضل بیکاری در این استان انجام دهیم،‌ افزود:…

  رفع معضل بیکاری در البرز نیازمند همت و تلاش همگان استReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرگزاری فارس از کرج، اسماعیل خلیلی ظهر امروز در کارگروه اشتغال استان البرز با اشاره به اینکه باید اقدامات و برنامه‌ریزی‌های بیشتری را برای رفع معضل بیکاری در این استان انجام دهیم،‌ افزود: استان البرز با توجه به مهاجرپذیر بودن یکی از استان‌هایی است که در بحث اشتغال دچار مشکل است.

  وی ادامه داد: هرچند در زمینه ایجاد اشتغال در این استان اقدامات موثری انجام شده است، اما به دلیل مهاجرپذیر بودن، همچنان معضل بیکاری در این استان وجود دارد.

  این مسؤول با اشاره به اینکه استان البرز ظرفیت‌های بسیاری را برای توسعه اشتغال دارد، ‌گفت: وجود ۳۵۰۰ واحد تولیدی و صنعتی یکی از مهمترین ظرفیت‌های البرز برای ایجاد اشتغال محسوب می‌شود.

  مدیرکل تعاون استان البرز تأکید کرد: رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی و پیش بردن آنها به سمت توسعه و تحول می‌تواند ما را نیز در ایجاد اشتغال و رفع معضل بیکاری در استان تا حد بسیاری زیادی کمک کند.

  خلیلی با بیان اینکه رشد جمعیت فارغ‌التحصیلان در این استان نیز یکی از مهمترین مسائلی است که باید به آن توجه شود،‌ افزود: برای این دسته از افرد نیز باید  تأمین اشتغال انجام شود.

  وی با اشاره به اینکه داشتن مهارت یکی از مهمترین موضوعاتی است که جویندگان کار باید به آن اهتمام ویژه داشته باشند،‌ تأکید کرد: در این راستا جویندگان کار باید در یکی از رشته‌های فنی و حرفه‌ای مهارت کافی را داشته باشند تا بتوانند به راحتی جذب بازار کار شوند.

  مدیرکل تعاون استان البرز در بخشی دیگر از سخنان خود با بیان اینکه در بخش حوادث در کار استان البرز روند کاهشی را طی می‌کند، ‌گفت: براساس آمار موجود در سال‌جاری کمترین میزان حوادث ناشی از کار را در استان البرز داشته‌ایم.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.