• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » نماز نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد
  کد خبر : 2010662

  نماز نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی دارد

  نماز نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی داردReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا منوچهر خانمحمدی در گفتگو با بازی دراز، اظهار داشت: نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم و اساسی است و باید در این راستا مسئولین امر و کارگاه ها…

  نماز نقش مهمی در کاهش آسیبهای اجتماعی داردReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا منوچهر خانمحمدی در گفتگو با بازی دراز، اظهار داشت: نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی بسیار مهم و اساسی است و باید در این راستا مسئولین امر و کارگاه ها و نهادهای فرهنگی و مذهبی با برنامه ریزی مناسب عمل به این امر واجب را در میان مردم هدایت و بشارت دهند.

  وی افزود:نماز بخشی از زندگی است و باید برای تقویت این فریضه الهی سرمایه گذاری کرد که قطعا سرمایه گذاری در این حوزه تربیت دینی شکل خواهد گرفت.

   

  دبیر ستاد اقامه نماز شهرستان با بیان اینکه امروزه معنویت درمانی در همه دنیا مرسوم است گفت: نماز بالاترین ذکر خدا است و بالاترین اثر را خواهد داشت و اگر بخواهیم آسیب های اجتماعی کاهش پیدا کند باید نسبت به اقامه ی نماز اقدام کنیم.

  وی به حضور مبلغ و مبشر این احکام الهی در میان مردم تاکید کرد و گفت:خانواده ،مدرسه و مسجد سه نهادی هستند که در نهادینه کردن نماز در سطح جامعه گام موثر برداشته و نقش مهمی دارند.

   

  شهرستان سرپلذهاب در غرب استان کرمانشاه دارای ۹۰هزار نفر جمعیت و ۴۸کیلومتر مرز مشترک با کشور عراق دارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.