• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » سه درصد از ۹۸ هزار تعاونی کشور در هرمزگان مستقر است
  کد خبر : 2010633

  سه درصد از ۹۸ هزار تعاونی کشور در هرمزگان مستقر است

  سه درصد از ۹۸ هزار تعاونی کشور در هرمزگان مستقر استReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛سید حمید کلانتری، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست ستاد عالی هماهنگی و توسعه تعاون استان هرمزگانبا اشاره به نقش تعاونی ها در اقتصاد…

  سه درصد از ۹۸ هزار تعاونی کشور در هرمزگان مستقر استReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از هرمز؛سید حمید کلانتری، معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در نشست ستاد عالی هماهنگی و توسعه تعاون استان هرمزگانبا اشاره به نقش تعاونی ها در اقتصاد دنیا، اظهار داشت: امروز هند یکی از کشورهایست که تعاونی ها در آن بسیار فعال هستند.

  وی با بیان اینکه تعاون در ایران ۸۰ سال شده است، افزود: بعد از انقلاب تعاونی ها به طور قابل توجهی گسترده شدند و افرادی همانند آیت الله بهشتی به امرتعاونی تاکید زیادی داشتند و امروز مقام معظم رهبری تاکیدات وافری بر روی مبحث تعاونی ها دارند.   معاون امور تعاون وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی بیان کرد: سه درصد از ۹۸ هزار تعاونی کشور در هرمزگان هستندلذا با آموزش تعاونی ها می توان بنگاه  های قوی اقتصادی داشته باشیم.   وی با بیان اینکه با تعاونی ها می توانیم اقتصاد خرد را مدیریت و بهینه سازی کنیم، تصریح کرد: حضور تعاونی های هرمزگان در بعد فعالیت های دریایی می تواند بسیار راهگشا باشد.   کلانتری بابیان اینکه بالغ بر ۵۰۰ تعاونی دانش بنیان در کشور داریم، خاطرنشان کرد: نگاه به تعاونی ها از سمت مردم و مدیران باید تغییر کند و باید نگاه از فعالیت های محله ای برای تعاونی ها به سمت فعالیت های ملی و منطقه ای تغییر کند.   شرایط مناسبی برای کار تعاونی ها در هرمزگان وجود دارد جاسم جادری،استاندار هرمزگان با بیان اینکه باید به توسعه تعاونی ها بیشتر پرداخته شود، اظهار کرد: اگر خواهان ارتقا ۲۵ درصدی سهم تعاونی ها از کل اقتصاد هستیم باید دیدگاه های موجود را به طور کامل تغییر دهیم و به سمت کار اصولی خیز برداریم.   وی با بیان اینکه شرایط برای کار تعاونی ها در هرمزگان بسیار خوب است، افزود: توانمندی سازی تعاونی ها از اصولی است که از آن غفلت شده و حس می شود که به شرایط موجود و راکد خود قانع شده اند، در شرایطی که بازار و اقتصاد شرایطی و براساس رقابت دارد و نمی توان با این نوع روش ها پیشرفت های مدنظر را رقم زد.   استاندار هرمزگان تصریح کرد: با نگرش حاکم بر تعاونی ها در دولت یازدهم احساس ما بر این است که در حرکتی رو به جلو در باب توسعه این ظرفیت مهم قرار داریم. جادری با بیان اینکه در برنامه ششم توسعه اقتصاد هرمزگان دریامحور تعریف شده است، عنوان کرد: باید تعاونی ها را در هرمزگان به سمت فعالیت های دریایی سوق دهیم تا از این بعد نیز به برنامه توسعه و خود تعاونی ها کمک شود.      

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.