• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مبارزه با آسیب های اجتماعی با موازی کاری مواجه است / لزوم ادغام کارگروه های مبارزه با آسیب های اجتماعی
  کد خبر : 2010617

  مبارزه با آسیب های اجتماعی با موازی کاری مواجه است / لزوم ادغام کارگروه های مبارزه با آسیب های اجتماعی

  مبارزه با آسیب های اجتماعی با موازی کاری مواجه است / لزوم ادغام کارگروه های مبارزه با آسیب های اجتماعیReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شهرضانیوز، محمدرضا انصاری پور با اشاره به فراگیری استفاده از مواد مخدر صنعتی در جامعه، تصریح…

  مبارزه با آسیب های اجتماعی با موازی کاری مواجه است / لزوم ادغام کارگروه های مبارزه با آسیب های اجتماعیReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از شهرضانیوز، محمدرضا انصاری پور با اشاره به فراگیری استفاده از مواد مخدر صنعتی در جامعه، تصریح کرد: ما در سال ۸۷ بالغ بر ۳۰ هزار مصرف کننده نوجوان مواد مخدر داشتیم که این میزان در سال ۹۰ برابر با ۱۳ درصد کل معتادین موجود در جامعه رسیده است که همگی خود معرف بودند.

  مسئول دفتر سیاسی فرمانداری شهرضا ادامه داد: متاسفانه آموزش و پرورش منکر این تعداد از معتاد در مدارس می شود که خود آسیبی در زمینه بررسی این موضوع در آموزش و پرورش است.

  وی یکی از دلایل رواج اعتیاد در بین نوجوانان را کنجکاوی آن ها دانست و تصریح کرد: نقش والدین معتاد و گروه همسال آلوده به مواد مخدر در گرایش نوجوانان به مواد مخدر در درجه های بعدی اهمیت قرار دارند.

  وی با اشاره به لزوم افزایش نظارت ها در مسیر خانه تا مدرسه و بالعکس، گفت: باید به دنبال تربیت نسلی باشیم که عاری از وسوسه نسبت به مواد مخدر باشند.

  مسئول دفتر سیاسی فرمانداری شهرضا با انتقاد از برخی موازی کاری ها در کارگروه های مبارزه به آسیب های اجتماعی، اظهار کرد: ما چندین کارگروه مبارزه با آسیب های اجتماعی داریم که باید به سمت ادغام آن ها و تجمیع اقدامات انجام شده حرکت کنیم.

  وی ادامه داد: یکی از دیگر مشکلات عدم اجرای مصوبات توسط برخی دستگاه ها است؛ هنوز زنگ خطر اعتیاد و به ویژه موج سوم آن برای بسیاری از دستگاه ها به صدا در نیامده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.