• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » دانش آموزان و فرهنگیان کوثری در مسابقات پرسش مهر خوش درخشیدند
  کد خبر : 2010571

  دانش آموزان و فرهنگیان کوثری در مسابقات پرسش مهر خوش درخشیدند

  دانش آموزان و فرهنگیان کوثری در مسابقات پرسش مهر خوش درخشیدندReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوثرخبر، امسال نیز در بخش فرهنگیان؛ سرکار خانم رعنا محمدی در رشته ادبی با گرایش داستان کوتاه، عظیم بیرامعلی در بخش رسانه و فضای مجازی…

  دانش آموزان و فرهنگیان کوثری در مسابقات پرسش مهر خوش درخشیدندReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا به نقل از کوثرخبر، امسال نیز در بخش فرهنگیان؛ سرکار خانم رعنا محمدی در رشته ادبی با گرایش داستان کوتاه، عظیم بیرامعلی در بخش رسانه و فضای مجازی با گرایش وب نوشت رتبه اول استانی، سرکار خانم پروین صادقی در رشته نمایش نامه نویسی رتبه دوم و اکرم رحمتی در رشته گرافیک، گرایش تصویر سازی رتبه سوم استان را کسب کردند.

  در بخش دانش آموزان خانم اسمر نوروزی در رشته گرافیک با گرایش پوستر سازی، سعیده قهرمانی در رشته رسانه و فضای مجازی با گرایش وب نوشت، نگین بابایی در رشته هنرهای تجسمی با گرایش خوشنویسی رتبه اول استانی را کسب کردند.

  خانم فاطمه دولتی در رشته ادبی با گرایش داستان کوتاه و زینب واحد دوست در رشته هنرهای تجسمی گرایش خوشنویسی نیز رتبه دوم استانی را ازآن خود کردند.

  خانم فاطمه نوبهار در رشته هنرهای تجسمی با گرایش خوشنویسی، آیناز فاتحی در رشته ادبی با گرایش داستان کوتاه، رتبه سوم  استانی را کسب کردند.

  در مجموع آثار راه یافته به مرحله کشوری این مسابقات در بخش فرهنگیان و دانش آموزان به این شرح است: خانم رعنا محمدی در رشته داستان نویسی، خانم پروین صادقی در رشته نمایش نامه نویسی، آقای عظیم بیرامعلی در رشته وب نوشت، خانم سعیده قهرمانی در رشته وب نوشت، خانم اسمر نوروزی در رشته پوستر سازی توانستند به مرحله کشوری راه یابند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.