• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » جایگاه فرهنگیان تنزل پیدا کرده/نفوذ در بین فرهنگیان خطرناک است/ طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیم
  کد خبر : 2010569

  جایگاه فرهنگیان تنزل پیدا کرده/نفوذ در بین فرهنگیان خطرناک است/ طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیم

  جایگاه فرهنگیان تنزل پیدا کرده/نفوذ در بین فرهنگیان خطرناک است/ طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیمReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ جلسه هم اندیشی نخبگان قشربسیج فرهنگیان گرگان با حضور"شعبانعلی رمضانیان" رئیس سازمان بسیج فرهنگیان شامگاه گذشته…

  جایگاه فرهنگیان تنزل پیدا کرده/نفوذ در بین فرهنگیان خطرناک است/ طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیمReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ جلسه هم اندیشی نخبگان قشربسیج فرهنگیان گرگان با حضور"شعبانعلی رمضانیان" رئیس سازمان بسیج فرهنگیان شامگاه گذشته درسالن جلسات سازمان تبلیغات گرگان با پرسش و پاسخ همراه بود هر یک از فرهنگیان نیزبه بیان نظرات خود پرداختند.

  حجت الاسلام "علی اکبرمحمدی مهر" رئیس قشر فرهنگیان استان گلستان با بیان اینکه برای جهاد فرهنگی به مجاهد نیاز داریم، افزود: تنها با روحیه جهادی و با پشتوانه ولایت می توان بر دشمن فائق آمد.

  qeshrf 16

  مهمترین وظیفه فرهنگیان معرفی ولایت فقیه و اثبات آن به جامعه است

  وی با تاکید بر نقش ولایت بیان کرد: دشمنان اذعان می کنند ما سالها برنامه ریزی می کنیم و هزینه می کنیم اما با یک سخنرانی رهبری همه چیز از بین می رود، لذا مهمترین وظیفه فرهنگیان معرفی ولایت فقیه و اثبات آن است.

  منصوری عضو نخبگان قشر بسیج فرهنگیان گفت: امروز بسیج در مقام  کارکردی باید پایگاهی برای جمع آوری اندیشه های نو  و مامنی برای افراد صاحب ایده و نظر باشد.

  وی با تاکید بر اینکه حمایت از نخبگان دانش آموز، دانشجو و فرهنگی ضروری است، افزود:  این حمایت ها به نقش آفرینی، مشارکت و رشد جامعه کمک خواهد کرد.

  qeshrf 17

  احزاب در ایران کارکرد اساسی خودشان را ندارند/ طرحی با نام "فرهنگ سازی اقتصادی مقاومتی" در دستور کار فرهنگیان گرگان

  منصوری نخبگان بسیجی دانش آموز را نخبگان بسیجی دانشگاه ها در چند سال آینده برشمرد و ابراز کرد: باید به این افراد فرصت بروز و ظهور داد تا فعالیت های زیر بنایی و روبانی در جامعه را شکل دهند.

  وی در ادامه با اشاره به شکل گیری احزاب در کشور ما گفت: احزاب در ایران کارکرد اساسی خودشان را ندارند و حزب در ساختار اسلامی جایگاهی ندارد.

  این فرهنگی گلستانی افزود: در حوزه عملیاتی مشکل داریم لذا باید در کنار احزاب بایدبه روشنگری بپردازیم  و اندیشه های اسلامی را مطرح کنیم  تا حقیقت برای جامعه مشخص شود.

  وی درپایان گفت: در حوزه اقتصاد مقاومتی  طرحی با نام "فرهنگ سازی اقتصادی مقاومتی" به صورت پایلوت در گرگان انجام می شود.

  qeshrf 1

  تا کی باید بگوییم باید بشود ؟ باید جلساتی برگزار کنیم که بگوییم چه شد/جایگاه فرهنگیان تنزل پیدا کرده

  "موسوی" در ادامه بابیان اینکه باید از مرحله تئوری و بیان مسئله خارج شد و به عمل رسید بیان کرد: تا کی باید بگوییم باید بشود ؟ باید جلساتی برگزار کنیم که بگوییم چه شد،باید اندیشه ها بکار گرفته شود و خروجی مناسب منعکس شود درغیر این صورت کار به جایی نمی رود.

  وی با بیان اینکه فرهنگیان در جامعه افرادی ناراضی و با مشکلات روحی فراوان معرفی می شوند، افزود: با توجه به تنبیه های بدنی و خشونت هایی که هر روزه در رسانه ها عنوان میی شود جایگاه این قشر تنزل پیدا کرده است و باید برنامه ای داشت که این منزلت را به آنان برگرداند.

  از ظرفیت تشکل ها در مدارس بیشتر استفاده شود

  وی در ادامه گفت: برای عملیاتی کردن برنامه های پرورشی در مدارس نیز باید از ظرفیت تشکل های دانش آموزی مانند بسیج دانش آموزی و اتحادیه انجمن های اسلامی استفاده شود  و تنها معلمان باید به نوجونان جهت دهند.

  qeshrf 18

  عدم آگاهی بصیریتی دینی در خانواده  مهمترین آسیب جامعه

  در ادامه "سرآوانی" به برگزاری درست حلقه های صالحین در محلات اشاره کرد و افزود: مادران و پدران   از این ظرفیت برای پذیرش آموزش های مدیریتی در متزل و شیوه های رفتار با فرزند استفاده کنند.
  وی عدم آگاهی بصیریتی دینی در خانواده را مهمترین آسیب جامعه برشمرد و افزود:  اعتیاد به مواد مخدر سنین پایین، عدم رعایت حجاب و عفاف، عادی شدن  رابطه با جنس مخالف و خانواده ها با فرزندان آسیبپذیر از اثرات آن است.

  نفوذ در بین فرهنگیان خطرناک است/ طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیم

  این فرهنگی گلستانی با بیان اینکه دشمن دلارها خرج می کند و ما تومانی هم نمی توانیم خرج کنیم ، گفت:  استفاده از ظرفیت های برون سازمانی  برای برگزاری مسابقات و جشنواره ها می تواند در این موارد راهگشا بشد.

  وی در بخش دیگر سخنان خود با گله مندی از همکاران فرهنگی، اذعان کرد: متاسفانه نفوذ فرهنگی در این قشر نیز باعث شده بسیاری از مسائل را  نیز رعایت نکنند و در نتیجه دانش آموز نیز آن پذیرش لازم را ندارد و این خطرناک است.

  سراوانی بیان کرد : کلاس های ضمن خدمت  در حوزه های تربیتی برگزار شود.

  وی بر فراگیر شدن طرح مدارس امین تاکید کرد و افزود: حضور مشاورین مذهبی در مدارس بدون شک در کاهش آسیب ها بسیار موثر خواهد بود

  این فرهنگی گلستانی بیان کرد: طرح اشتغال زایی را در مدارس رونق دهیم تا دانش آموزان دغدغه دیگری نداشته باشند.

  qeshrf 19

  دانش آموز مشکلی ندارد، مشکل از همکار فرهنگی است

  "حسینی" فرهنگی دیگری بیان کرد: دانش آموزان هیچ مشکلی ندارند، ، مشکل از من و همکار فرهنگی من است  در این سی و چند سال نتوانستیم الگوی مناسبی برای افراد باشیم.

  وی افزود: اگر می خواهیم جامعه ساخته شود بایدفرهنگیان از لحاظ فکری و روحی آماده شوند.

  این فرهنگی گرگانی با بیان اینکه دانش آموزان به روشنگری احتاج دارند، افزود: وقتی در سیستم اداری ما ضد ارزش جای ارزش را بگیرد  مطمئنا آموزش آن برای نوجوانان سخت خواهد بود.

  qeshrf 22

  اینکه اگر امروز مسئولان ما خوب کار نمی کنند، از بد عمل خود ماست

  "شعبانعلی رمضانیان" در ادامه گفت: وظایف محوله وظرفیت بسیج فرهنگیان بسیار بالاست که  ازمباحث نظری خارج شده و  تبدیل به عمل شود، لذا  این می طلبد که به آن خودباوری رسانده باشیم.

  وی با بیان اینکه موضوعات باید فهرست و اولویت بندی شود  افزود:  هدف گذاری ، تولید محتوا  و برنامه ریزی و عملیاتی شود.

  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه اگر امروز مسئولان ما خوب کار نمی کنند، از بد عمل خود ماست، افزود:مسئولان دودسته اند یا متوجه هستند و نمی خواهند کار انجام دهند که کم هستند و یا می خواهند و بلد نیستند که برای دسته دوم باید طرح ریخت و عملیات تعریف کرد .

  qeshrf15

  qeshrf 1

  qeshrf 1

  qeshrf 1

  qeshrf 1

  qeshrf 1

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.