• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » فرهنگی و هنری » الگوی مناسب ایرانی اسلامی برای جامعه ارائه نکردیم/آموزش و پرورش فعلی نمی تواند جامعه دیندار تربیت کند
  کد خبر : 2010565

  الگوی مناسب ایرانی اسلامی برای جامعه ارائه نکردیم/آموزش و پرورش فعلی نمی تواند جامعه دیندار تربیت کند

  الگوی مناسب ایرانی اسلامی برای جامعه ارائه نکردیم/آموزش و پرورش فعلی نمی تواند جامعه دیندار تربیت کندReviewed by on Feb 16Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ "شعبانعلی رمضانیان" امشب در جلسه هم اندیشی نخبگان قشر بسیج فرهنگیان که در سالن جلسات سازمان تبلیغات…

  الگوی مناسب ایرانی اسلامی برای جامعه ارائه نکردیم/آموزش و پرورش فعلی نمی تواند جامعه دیندار تربیت کندReviewed by on Feb 16Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛ به نقل از کلاس بیست؛ "شعبانعلی رمضانیان" امشب در جلسه هم اندیشی نخبگان قشر بسیج فرهنگیان که در سالن جلسات سازمان تبلیغات گرگان برگزارشد، با اشاره به خواسته های مقام معظم رهبری اظهار کرد: نیازمندی های جامعه مشهود است ، آنچه که ایشان انتظار دارند این است که از حرف خارج شده و در شرایط عمل برآییم و برای جامعه کاری بکنیم.

  وی افزود: سی و هشت سال از انقلاب گذشته و مردم انتظاراتی  دارند و اگر برآورده نشود بقای انقلاب می تواند با چالش مواجه شود، مسئولان باید همت را در سر لوحه کارشان قرار دهند.

  هیئت های اندیشه ورز در حوزه رصدوهم افزایی فعالیت کنند

  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان کشور با بیان اینکه مقام معظم رهبری درهفته بسیج  امسال سابق به گزارش ایران ویج به نقل از گیری اکتفا می کردند، اکنون انتظاراتی بالاتر و اساسی را طلب می کنند، ادامه داد: هیئت های اندیشه ورز در حوزه رصدوهم افزایی باید فعالیت کنند؛ این یعنی اساسا باید برای حوزه های مختلف جدی فکر کنیم .

  رمضانیان ادامه داد: این خواسته ها درحکمی که برای رییس جدیدسازمان بسیج صادرکردند هم آورده شده است که نشان از انتظار و توجهی است که به حوزه های کارشناسی و تخصصی دارند.

  الگوی مناسب ایرانی اسلامی ارائه نکرده ایم

  وی با بیان اینکه باید این نظام را ازلختی که گرفتار آن شده است خارج کنیم، بیان کرد: باید با تحول در اصلاح نظام و کار کرد آن نیازمندی های جامعه را براورده کنیم.

  این مقام مسئول یادآورشد: در زمان رژیم طاغوت بیان مسائل و مشکلات کار سختی بود و شرایط اختناق وجود داشت؛ حالا انقلاب از این مرحله جامعه را عبور داده و جامعه الان در مرزی است که دنبال علاج ، چاره و الگو می گردد.

  رمضانیان با تاکید بر اینکه الگوی مناسب ایرانی اسلامی ارائه نکرده ایم، اذعان کرد: متاسفانه در حوزه فرهنگی تربیتی اقتصادی و اجتماعی الگوهای دیگری مبنای کار ماشده، سبک زندگی ما را فرهنگ غربی رقم می زند و الان اگر دچار مسائل عدیده شدیم، ریشه اصلی آن نیندیشیدن به الگو های ایرانی اسلامی و است و اگر جامعه به خلا کارکردی رسید هر الگویی می توانید مورد پذیرش قرار گیرد.

  آموزش و پرورش فعلی نمی تواندجامعه دیندار تربیت کند

  وی با بیان اینکه  همواره ذهن ها درگیر نداشته هایمان شده است و ازداشته های مان غافل شدیم، بیان کرد:  نباید منتظر باشیم که در سطح کلان چه چیزی  بیان می شود، داشته هایمان کم نیستند، هرکس به اندازه بضاعت و آگاهی باید برای رونق در کشور بنقش آفرینی کند.

  رئیس سازمان بسیج فرهنگیان در خاتمه افزود:: کارکرد آموزش و پرورش کنونی مطلوب نیست که بتواند جامعه دیندار تربیت کند،لذا باید جلوی نفوذی ها در آن گرفته شود تا بینایی و هوشیاری لازم را ایجاد کند اگر بر آرمان خود بایستیم قطعا دشمن از پا خواهد افتاد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.