• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » بهداشت و سلامت » حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام است
  کد خبر : 2010419

  حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام است

  حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام استReviewed by on Feb 16Rating: محمدعلی نبی پور در گفت و گو باخبرنگار مهر، در حاشیه مراسم افتتاح محل استقرار تیم سلامت روستای بیهود گناباد، اظهار کرد: یکی از برنامه ریزی های تمای دولت ها و مسئولان جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر است…

  حمایت از محرومان و رسیدگی به مناطق محروم از اهداف اصلی نظام استReviewed by on Feb 16Rating:

  محمدعلی نبی پور در گفت و گو باخبرنگار مهر، در حاشیه مراسم افتتاح محل استقرار تیم سلامت روستای بیهود گناباد، اظهار کرد: یکی از برنامه ریزی های تمای دولت ها و مسئولان جلوگیری از مهاجرت روستائیان به شهر است زیرا روستائیان تولید کننده اند و مانند مردم شهر مصرف کننده نیستند.

  وی افزود: حمایت از محرومان و رسیدگی به آن ها از اهداف اصلی نظام جمهوری اسلامی است که سرلوحه همه دولت ها بوده است و در طی ۳۸ سال گذشته با نگاه دولت ها به مناطق محروم اقدامات مهم و بزرگی صورت گرفته است. در روستاها استعدادهای مختلفی نهفته است که دولت ها موظف هستند با یک نگاه متوازن در توزیع خدمات این استعداد ها را کشف نمایند.

  فرماندار گناباد با اشاره به طرح تحول سلامت که در دولت تدبیر و امید اجرایی شد، ادامه داد: این طرح در راستای تاکیدات مقام معظم رهبری در خصوص این که بیماران نباید دغدغه ای به جز درد خود داشته باشد صورت گرفته است.

  وی گفت: درست است که طرح تحول سلامت به صورت کلی اجرا نشده و در برخی موارد ضعیف عمل کرده است، اما تا همین مرحله نیز توانسته رضایت مردم به خصوص قشر محروم و کم برخوردار را جلب کند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.