• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » مقدمه آشتی ملی، اظهار ندامت از عملیات روانی علیه نظام است
  کد خبر : 2010366

  مقدمه آشتی ملی، اظهار ندامت از عملیات روانی علیه نظام است

  مقدمه آشتی ملی، اظهار ندامت از عملیات روانی علیه نظام استReviewed by on Feb 16Rating: محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دولت نهم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ادعای اصلاح طلبان مبنی بر آشتی ملی و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اساسا مگر قهری وجود داشته که بخواهد آشتی…

  مقدمه آشتی ملی، اظهار ندامت از عملیات روانی علیه نظام استReviewed by on Feb 16Rating:

  محمدعلی رامین معاون مطبوعاتی وزیر ارشاد دولت نهم در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به ادعای اصلاح طلبان مبنی بر آشتی ملی و در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه آیا اساسا مگر قهری وجود داشته که بخواهد آشتی صورت بگیرد اظهار داشت: قهر وجود داشته اما به نظرم این اصلاح طلبان بودند که با مردم قهر و بحث خروج از حاکمیت را مطرح کردند. پس از چند سال هم فتنه سال ۸۸ را سازماندهی و پیگیری کردند.

  وی افزود: حال اگر اصلاح طلبان بعد از گذشت چند سال و از دست دادن پدرخوانده خود، احساس می کنند باید برگردند و آشتی کنند، مانعی نخواهند داشت.

  رامین با بیان اینکه موضوع آشتی ملی نباید از سر «فریب» باشد ادامه داد: موضوع آشتی ملی که اصلاح طلبان مطرح می کنند باید از سر صداقت و بازگشت صادقانه باشد که مقدمه آن، اظهار ندامت از سال ها عملیات و جنگ روانی و سیاسی علیه نظام است.  

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.