• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » ۲۲۷ هزار دلار فروش دانش فنی و فناوری صادر شده توسط واحدهای فناور
  کد خبر : 2010286

  ۲۲۷ هزار دلار فروش دانش فنی و فناوری صادر شده توسط واحدهای فناور

  ۲۲۷ هزار دلار فروش دانش فنی و فناوری صادر شده توسط واحدهای فناورReviewed by on Feb 16Rating: معصومه خان‌احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تاکنون تعداد ۴۶۷ واحد فناور در استان کرمانشاه مورد حمایت پارک علم و فناوری قرار گرفتند که از این تعداد ۱۸۱ واحد فناور خارج شدند. سرپرست پارک علم و…

  ۲۲۷ هزار دلار فروش دانش فنی و فناوری صادر شده توسط واحدهای فناورReviewed by on Feb 16Rating:

  معصومه خان‌احمدی در گفتگو با خبرنگار مهر، اظهار داشت: تاکنون تعداد ۴۶۷ واحد فناور در استان کرمانشاه مورد حمایت پارک علم و فناوری قرار گرفتند که از این تعداد ۱۸۱ واحد فناور خارج شدند.

  سرپرست پارک علم و فناوری کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۰۹ واحد فناور در بخش عمومی افزود: در این استان تعداد ۹۷ واحد در بخش آی. سی. تی و ۸۰ واحد نیز در بخش کشاورزی فعالیت دارند.

  خان‌احمدی از ثبت ۱۰۲ ایده فناورانه در استان کرمانشاه طی سال جاری خبر داد و گفت: طی شش ماهه نخست امسال بالغ بر ۲۸۲ میلیارد ریال فروش داخلی

  وی با بیان اینکه واحدهای فناور پارک علم فناوری استان کرمانشاه در شش ماهه نخست امسال بیش از ۲۸۲ میلیارد ریال فروش داخلی داشتند، افزود: از این عدد ۱۶۳ میلیارد ریال مربوط به بخش عمومی، ۲۱ میلیارد ریال بخش کشاورزی و ۹۸ میلیارد ریال نیز مربوط به بخش آی. سی. تی می‌باشد.

  خان‌احمدی با اشاره به اینکه واحد های فناور پارک علم و فناوری کرمانشاه ۲۲۷ هزار دلار فناوری صادر شده و فروش دانش فنی داشتند، گفت: از مجموع ۱۳۱ اختراع بررسی شده طی سال جاری ۴۵ مورد به تایید رسید.

  وی توسعه شرکت‌های دانش بنیان و تاسیس مرکز توسعه بازی‌های یارانه‌ای را از برنامه‌های آینده پارک علم و فناوری کرمانشاه دانست و افزود: برگزاری فستیوال اختراعات از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده ما است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.