• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » پاسخ سربالای رئیس سابق فدراسیون عربستان به بدهی ۲۰ میلیادری!
  کد خبر : 2010272

  پاسخ سربالای رئیس سابق فدراسیون عربستان به بدهی ۲۰ میلیادری!

  پاسخ سربالای رئیس سابق فدراسیون عربستان به بدهی ۲۰ میلیادری!Reviewed by on Feb 16Rating: به خبرگزاری فارس، درحالیکه کمتر از یک هفته به آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده و نمایندگان کشورمان با رقبای عربستانی در مسقط و دوحه به پیشواز هم خواهند رفت، فدراسیون عربستان در باتلاق بدهی فرو رفته و رئیس جدید…

  پاسخ سربالای رئیس سابق فدراسیون عربستان به بدهی ۲۰ میلیادری!Reviewed by on Feb 16Rating:

  به خبرگزاری فارس، درحالیکه کمتر از یک هفته به آغاز مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باقی مانده و نمایندگان کشورمان با رقبای عربستانی در مسقط و دوحه به پیشواز هم خواهند رفت، فدراسیون عربستان در باتلاق بدهی فرو رفته و رئیس جدید این فدراسیون بدهی‌ها را کمرشکن دانسته است.

  فدراسیون فوتبال عربستان دچار ضایعه بزرگی شده و بدهی‌های ثبت شده گذشته این نهاد به ۲۰۰ میلیون ریال عربستان(تقریبا ۲۰ میلیارد تومان) رسیده است و در چند روز آینده نیز احتمال افزایش این بدهی می‌رود.

  احمد عید، رئیس سابق فدراسیون فوتبال عربستان از پاسخ گویی درباره این بدهی سنگین طفره رفت و گفت: هرگز درباره بدهی‌های فدراسیون صحبت نمی‌کنم و هرگز به حیطه ورزش برنمی‌گردم. من به همه اجازه می‌دهم تا درباره هرچه که می‌خواهند صحبت کنند.

  نیمی از این بدهی بزرگ سعودی‌ها به فرانک رایکارد، سرمربی سرشناس سابق بارسلونا است که به خاطر اخراجش در سال ۲۰۱۳ از تیم ملی عربستان خواستار غرامت ۹۰ میلیون ریالی شده و سعودی ها باید آن را بپردازند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.