• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » شبکه برق کردستان با تلاش نیروهای عملیات و اتفاقات پایدار است
  کد خبر : 2010167

  شبکه برق کردستان با تلاش نیروهای عملیات و اتفاقات پایدار است

  شبکه برق کردستان با تلاش نیروهای عملیات و اتفاقات پایدار استReviewed by on Feb 16Rating: علیرضا صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت: بارش سنگین برف روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه موجب بروز خاموشی‌ها در برخی از نقاط استان به ویژه در روستاهای سروآباد و مریوان شد که با تلاش نیروهای عملیات…

  شبکه برق کردستان با تلاش نیروهای عملیات و اتفاقات پایدار استReviewed by on Feb 16Rating:

  علیرضا صدیقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در سنندج، اظهار داشت: بارش سنگین برف روز چهارشنبه ۲۷ بهمن ماه موجب بروز خاموشی‌ها در برخی از نقاط استان به ویژه در روستاهای سروآباد و مریوان شد که با تلاش نیروهای عملیات و اتفاقات از همان دقایق اول بروز خاموشی، برق نقاط قابل دسترس وصل و به محض امکان تردد برق سایر مناطق نیز وصل شد.

  وی افزود: بیشترین خاموشی مربوط به شهرستان سروآباد به ویژه منطقه اورامان بود که متاسفانه با مسدودبودن جاد‌های ارتباطی امکان تردد نبودهو تا ساعات انتهایی شب ۱۰ روستای این منطقه در خاموشی بودند و همکاران عملیات و اتفاقات این شهرستان علیرغم مسدود بودن همه مسیرها با یک دستگاه خودروی غیراداری و نیز عبور با قایق از روی سد دارایان موفق به طی مسیر و رفع خاموشی شدند و هم اکنون برق این منطقه وصل شده است.

  صدیقی افزود: بارش سنگین برف همچنین منجر به  قطعی شبکه فوق توزیع در شهرستان مریوان شد به گونه‌ای که ۲۰ روستای این شهرستان نیز به مدت چند ساعت زیر خاموشی بودند که با تلاش همکاران در این شهرستان نیز به جز ۴ روستا که امکان تردد وجود ندارد همه روستاها برقدار شده‌اند.

  مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان تصریح کرد: بر اساس گزارش‌های رسیده از شهرستان بانه علیرغم بارش یک متری برف شبکه فشار متوسط پایدار بوده و خرابی ناشی از وزن زیاد برف روی سیم‌ها که منجر به خاموشی‌های پراکنده شده بود، رفع شده است.

  وی افزود: در سایر شهرستان‌ها نیز وضعیت به صورت مشابه بانه بوده و علیرغم بروز برخی خاموشی‌های پراکنده شبکه در حالت عادی و پایدار است.

  صدیقی در ادامه با اشاره به برخی شایعات که از سوی برخی شبکه‌های مجازی مبنی بر قطعی برق در شهرستان سقز مطرح شده است، گفت: با کسب اطلاع از همکاران شهرستان سقز شایعه قطعی گسترده برق در ساعات آینده در این شهرستان بی‌اساس بوده و هیچ مشکلی برای تأمین برق پایدار در این شهرستان وجود ندارد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.