• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » آخرین خبر , اخبار پربازدید , سیاسی , مطالب برگزیده سایت » موگرینی: آمریکا می‌تواند باعث بی‌ثباتی دنیا شود
  کد خبر : 2009939

  موگرینی: آمریکا می‌تواند باعث بی‌ثباتی دنیا شود

  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داد که آمریکای دوقطبی و پراکنده کنونی می‌تواند به یک عامل بی‌ثبات‌ کننده برای کشورهای دیگر دنیا تبدیل شود مگر اینکه از درون متحد و قدرتمند باشد. به گزارش ایران ویج، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به روزنامه دی…

  ۴۱

  مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا پس از دیدار با دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا هشدار داد که آمریکای دوقطبی و پراکنده کنونی می‌تواند به یک عامل بی‌ثبات‌ کننده برای کشورهای دیگر دنیا تبدیل شود مگر اینکه از درون متحد و قدرتمند باشد.

  به گزارش ایران ویج، فدریکا موگرینی، مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به روزنامه دی ولت آلمان گفت: تا کنون آمریکا را اینچنین دو قطبی و پراکنده و درگیر مناقشات ندیده بودم. با اینحال کشوری که به دنبال ایفای نقش رهبر دنیا است باید از لحاظ داخلی قدرتمند، دارای اعتماد به نفس و منسجم باشد.

  وی در ادامه گفت: اگر بزرگترین دموکراسی دنیا درگیر تنش‌هایی با این مقیاس باشد آنگاه به یک عامل بی ثبات کننده برای نقاط دیگر دنیا تبدیل خواهد شد.

  وی درباره اختلاف دیدگاه‌های آمریکا و اروپا در مورد مسائلی مانند ایران و چین نیز گفت: احتمالا موضوعات بیشتری هستند که منافع اروپا با منافع دولت آمریکا دارای تفاوت است.

  موگرینی همچنین پیش‌بینی کرد که هر دو طرف در یک ساختار منطقی با یکدیگر همکاری کنند.

  منبع: تسنیم
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.