• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » ورزشی » حضور ۷ هزار لرستانی در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی
  کد خبر : 2009768

  حضور ۷ هزار لرستانی در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی

  حضور ۷ هزار لرستانی در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشیReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی یاور عزیزپور در حاشیه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی لرستان در سخنانی اظهار داشت: در مجموع بیش از هفت هزار و ۱۲ نفر در این جشنواره حضور دارند. وی با اشاره به حضور…

  حضور ۷ هزار لرستانی در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشیReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، علی یاور عزیزپور در حاشیه جشنواره همگانی استعدادیابی ورزشی لرستان در سخنانی اظهار داشت: در مجموع بیش از هفت هزار و ۱۲ نفر در این جشنواره حضور دارند.

  وی با اشاره به حضور هزار و ۷۳۵ نفر در رشته والیبال این جشنواره عنوان کرد: همچنین هزار و ۴۹۱ نفر در رشته هندبال، هزار و ۵۰۴ نفر در رشته دو و میدانی، ۹۱۶ نفر در رشته کشتی و ۷۹۳ نفر در رشته ورزشی هاکی ثبت نام کرد و حضور دارند.

  مدیر کل ورزش و جوانان لرستان همچنین از ثبت نام ۳۳۱ نفر در رشته جودو و ۲۴۲ نفر در رشته گلف این جشنواره خبر داد و گفت: در این جشنواره از شهرستان خرم آباد دو هزار و ۷۸۴ نفر، از شهرستان کوهدشت هزار و ۴۴۲ نفر، از شهرستان نورآباد ۹۴۳ نفر و از شهرستان ازنا نیز ۳۱۰ نفر در این جشنوار حضور دارند.

  عزیزپور بیان داشت: همچنین از شهرستان پلدختر ۳۱۰ نفر، بروجرد ۲۸۳ نفر، دوره چگنی ۲۶۹ نفر و الشتر ۲۵۲ نفر، دورود ۲۳۷ نفر، الیگودرز ۱۲۲ نفر و رومشگان ۴۷ در جشنواره همگانی استعدادیابی ورزش لرستان حضور دارند.

  وی با بیان اینکه این جشنواره از امروز تا ۲۹ بهمن ماه در استان ادامه دارد گفت: بالای ۹۹ درصد شرکت کنندگان در این جشنواره دانش آموزان هستند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.