• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » طلسم هتل سازی در استان همدان شکسته شده است
  کد خبر : 2009623

  طلسم هتل سازی در استان همدان شکسته شده است

  طلسم هتل سازی در استان همدان شکسته شده استReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت صبح چهارشنبه در بازدید از پروژه های حوزه گردشگری استان همدان یکی از نواقص حوزه گردشگری استان همدان را نبود هتل عنوان کرد و گفت: با اقدامات سرمایه گذاران این مشکل…

  طلسم هتل سازی در استان همدان شکسته شده استReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، محمدناصر نیکبخت صبح چهارشنبه در بازدید از پروژه های حوزه گردشگری استان همدان یکی از نواقص حوزه گردشگری استان همدان را نبود هتل عنوان کرد و گفت: با اقدامات سرمایه گذاران این مشکل در حال رفع شدن است تا گردشگری استان در جایگاه شایسته قرار گیرد.

  وی با تاکید بر اینکه دستگاههای خدمات رسان استان همدان باید با سرمایه گذاران حوزه گردشگری همراهی بیشتری داشته باشند، گفت: در حال حاضر ۱۰ هتل در استان همدان در حال ساخت است.

  استاندار همدان بابیان اینکه آمادگی دارم با سرمایه گذارانی که در استان موفق بوده اند در پروژه های بزرگتر همکاری کنم، گفت: سرمایه گذاران پروژه های بازدید شده، کننده کار هستند و با حجم سرمایه گذاری انجام شده  هنوز از ما تسهیلات نخواسته اند.

  وی با بیان اینکه هتل های در دست ساخت برای ۳۸۵ نفر اشتغالزایی خواهند داشت، گفت: با افتتاح این طرح ها ۵۹۸ تخت هتل به ظرفیت گردشگری استان همدان اضافه می شود.

  استاندار همدان با بیان اینکه هتل های «عصر طلایی» و  «هما» دو هزار تخت به ظرفیت گردشگری استان همدان اضافه می کنند، گفت: براساس شرایط اقتصادی قشرهای مختلف، هتل ها با درجات و ستاره های متفاوت در استان ساخته می شود.

  نیکبخت تاکید کرد: خوشبختانه طلسم هتل سازی در استان همدان طی سه سال اخیر شکسته شده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.