• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اقتصادی » میز‌ خدمت ‌‌ناکارآمد‌ است/برنامه های حقوق شهروندی تخصصی شود
  کد خبر : 2009617

  میز‌ خدمت ‌‌ناکارآمد‌ است/برنامه های حقوق شهروندی تخصصی شود

  میز‌ خدمت ‌‌ناکارآمد‌ است/برنامه های حقوق شهروندی تخصصی شودReviewed by on Feb 15Rating: به ‌گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، محمد ‌دره‌وزمی‌ صبح امروز در نشست کارگروه صیانت از حقوق شهروندی استان کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، با عنوان این مطلب که، میز خدمت ‌در ادارات‌ معنایی ‌ندارد‌ و با آن ‌تنها…

  میز‌ خدمت ‌‌ناکارآمد‌ است/برنامه های حقوق شهروندی تخصصی شودReviewed by on Feb 15Rating:

  به ‌گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، محمد ‌دره‌وزمی‌ صبح امروز در نشست کارگروه صیانت از حقوق شهروندی استان کردستان که در سالن شهدای گمنام استانداری برگزار شد، با عنوان این مطلب که، میز خدمت ‌در ادارات‌ معنایی ‌ندارد‌ و با آن ‌تنها ‌چند عکس ‌گرفته ‌می‌شود، اظهار داشت: در قالب این میز هیچ ‌خدمتی ‌ارائه‌ نمی‌ شود ‌و لذا ‌نمی‌تواند‌ شاخص ‌باشد.

  وی ‌به ‌آغاز به‌ کار ‌کارگروهی‌ در‌ سازمان ‌صنعت، معدن ‌و تجارت‌‌ استان‌ برای ‌احصا‌ء مسائل و مشکلات‌ حوزه‌های‌ ‌صنعت، معدن ‌‌و بازرگانی ‌و اصناف‌‌ و شناسایی ‌موانع ‌احقاق‌ حقوق‌ شهروندی ‌اشاره ‌کرد‌ و افزود:‌ هدف‌ اصلی ‌ما‌ شفاف‌سازی ‌فرآیند‌کاری ‌‌و‌ روشن‌کردن ‌آن ‌برای‌‌ مراجعین ‌است.

  دره‌ورزمی ‌از ‌تلاش‌ برای‌‌ برگزاری‌ همایش ‌حقوق‌ شهروندی‌ مرتبط‌ با‌ حوزه‌ صنعت، معدن ‌و تجارت ‌خبرداد ‌و افزود: این‌ همایش‌ اسفندماه امسال و یا فروردین ماه سال آینده برگزار می‌شود.

  وی بر لزوم تخصصی‌کردن حوزه‌های فعالیت ادارات در ارتباط با حقوق شهروندی تاکید کرد و افزود: باید متناسب با وظایف هر دستگاهی موارد مربوط به حوزه حقوق شهروندی در نظر گرفته شود.

  به گفته رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان اگر مصوبات نشست‌های مربوط به حقوق شهروندی، نمود بیرونی نداشته باشد، شفاف‌سازی لازم برای شهروندان اجرا نمی‌شود.

  دره‌وزمی آموزش و آگاه‌سازی مردم را بستری برای تحقق حقوق شهروندی اعلام کرد و اظهار داشت: هرچه سطح آگاهی مردم بالاتر رود طبیعی است در صورت عدم احقاق حقوق شهروندی و پاسخگویی لازم، سرمایه اجتماعی پایین می‌آید و موجب بی‌اعتمادی می‌شود.

  وی به یک اپیدمی در پالایش عملکرد دستگاه‌های اجرایی نیز اشاره و خاطرنشان کرد: در پالایش‌های مختلف همه دستگاه‌های اجرایی مانند هم دیده می‌شود در حالیکه شرح خدمات هر دستگاهی متفاوت است و به همین دلیل مبنای پالایش باید بر اساس ماهیت عملکردی ادارات باشد و ارزیابی بر اساس آن اجرا شود.

  رئیس سازمان سازمان صنعت، معدن و تجارت کردستان گستردگی حوزه صنعت، معدن و تجارت را یادآور شد و با توجه به ناکارآمد بودن میز خدمت، افزود: سوال این است در این حوزه به کدام خدمت باید اشاره شود، چراکه خدمات تخصصی و گسترده است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.