• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » افزایش پایگاه‌های امداد هوایی اورژانس تا پایان سال
  کد خبر : 2009538

  افزایش پایگاه‌های امداد هوایی اورژانس تا پایان سال

  افزایش پایگاه‌های امداد هوایی اورژانس تا پایان سالReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دکتر پیرحسین کولیوند، صبح چهارشنبه در ششمین گردهمایی بین‌المللی ایمنی راه و سیزدهمین گردهمایی بین‌المللی نوروتروما گفت: درمان بیماری‌های عصبی و روان شناختی پس از تروما یکی از مهمترین محورهای مورد بحث در این…

  افزایش پایگاه‌های امداد هوایی اورژانس تا پایان سالReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، دکتر پیرحسین کولیوند، صبح چهارشنبه در ششمین گردهمایی بین‌المللی ایمنی راه و سیزدهمین گردهمایی بین‌المللی نوروتروما گفت: درمان بیماری‌های عصبی و روان شناختی پس از تروما یکی از مهمترین محورهای مورد بحث در این گردهمایی دوروزه است.

  وی از ارائه تازه ترین دستاوردهای جراحی در حوادث ترافیکی در این گردهمایی خبر داد و گفت: بررسی موانع و مشکلات امدادرسانی در حوادث ترافیکی که متاسفانه بسیار زیاد است در این گردهمایی مورد بحث قرار می گیرد.

  کولیوند به نقش آموزش عمومی و همگانی درجلوگیری از تروما اشاره کرد و گفت: آموزش ایمنی می‌بایست برای کودکان به صورت جدی دنبال شود.

  رئیس مرکز اورژانس کشور با بیان اینکه دلایل مختلفی برای عوامل فوتی‌های حوادث ترافیکی وجود دارد گفت: ایمنی موتورسواران یکی از چالش های اصلی در بروز حوادث ترافیکی است، به‌طوری که موتورسواران، مدیریت ترافیک را برهم می زنند.

  وی به اهمیت طب اورژانس در حوادث و سوانح جاده ای اشاره کرد و گفت: در حال حاضر ۳۰ پایگاه امداد هوایی اورژانس داریم که پیش بینی می‌کنیم تا قبل از پایان سال جاری، چند پایگاه دیگر نیز اضافه شود.

  کولیوند گفت: پایگاه‌های امداد هوایی تاثیر بسزایی در کاهش تلفات ترافیکی دارند.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.