• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اجتماعی » لایحه پیشگیری از سرقت در آخرین ایستگاه/سرقت از پرتکرارترین جرایم در سیستان و بلوچستان
  کد خبر : 2009527

  لایحه پیشگیری از سرقت در آخرین ایستگاه/سرقت از پرتکرارترین جرایم در سیستان و بلوچستان

  لایحه پیشگیری از سرقت در آخرین ایستگاه/سرقت از پرتکرارترین جرایم در سیستان و بلوچستانReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دادمردان، صبح امروز چهارشنبه چهارمین نشست کارگروه پیشگیری از سرقت در شهرداری زاهدان برگزار شد. در حاشیه این نشست غلامرضا باغ شیرین در گفت…

  لایحه پیشگیری از سرقت در آخرین ایستگاه/سرقت از پرتکرارترین جرایم در سیستان و بلوچستانReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از شبکه اطلاع رسانی راه دانا؛به نقل از دادمردان، صبح امروز چهارشنبه چهارمین نشست کارگروه پیشگیری از سرقت در شهرداری زاهدان برگزار شد.

  در حاشیه این نشست غلامرضا باغ شیرین در گفت و گو با خبرنگار ما، اظهار داشت: خوشبختانه در راستای تحقق فرایند پیشگیری از سرقت منازل مسکونی و اماکن تجاری در این نشست اقدامات موثری اجرایی و محقق گردید.

  رئیس اداره پیشگیری های امنیتی و انتظامی دادگستری کل استان ادامه داد: پس از تصویب کلیات طرح پیشگیری از سرقت منازل  و اماکن تجاری در شورای اسلامی شهر زاهدان فرایند تدوین رایحه مذکور در دستور کار شهرداری قرار گرفت.

  وی افزود: با عنایت به تایید شاخص های اجرایی و کمی سازی کلیات مقولات ارائه شده در دستور عمل اجرایی نشست موثری با نهاد ها و سازمانهای متولی برگزار گردید.

  باغ شیرین با بیان اینکه سرقت از پرتکرارترین جرایم استان است، گفت: با عنایت به حجم گسترده ی پرونده های واصله به محاکم قضایی از نوع سرقت ضرورت اتخاذ تدابیر موثر در این حوزه یک اقدام ضروری و به هنگام می باشد.

  این مسئول بیان کرد: فرایند سرقت از منازل به واسطه تاثیرات عمیقی که بر امنیت روانی و اجتماعی شهروندان ایجاد میکند در دستور کار نهاد های قضایی،اجرایی و انتظامی قرار گرفته است.

  وی با تشریح برخی ابعاد طرح پیشگیری از منازل و اماکن تجاری، خاطر نشان کرد: ارتفاع دیوار منازل، نحوه مصدود کردن حفاظ ها و انسداد مسیرهای ورودی، برسی راهکارهای موثر در خصوص پایش تصویری، اجرای مقررات ایمنی ساختمان و فرایند نگهبان محله در اماکن تجاری و منازل مسکونی بیش از ۱۰ واحد به عنوان یک الزام پیشگیرانه در این دست واقع و مقرر گردید.

  باغ شیرین تصریح کرد: با تدوین جزئیات این طرح و ارائه لایحه به شورای شهرای شهر این فرایند با عنوان اقدام ضروری و الزام آور با همکاری نظام مهندسی ساختمان،  شهرداری، پلیس آگاهی ، پلیس پیشگیری و اداره نظارت بر اماکن با نظارت و راهبری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم اجرایی گردد.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.