• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » سیاسی » برترین‌های مسابقات جودوی جام دوستی قم مشخص شدند
  کد خبر : 2009460

  برترین‌های مسابقات جودوی جام دوستی قم مشخص شدند

  برترین‌های مسابقات جودوی جام دوستی قم مشخص شدندReviewed by on Feb 15Rating: به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسابقات چند جانبه جودو نوجوانان و جوانان جام دوستی با حضور باشگاه‌های جودو تختی، کانون بسیج جوانان، سید معصوم، شهدای جنداب و تیم الدیالی کشور عراق  برگزار شد. در این مسابقات که سه شنبه…

  برترین‌های مسابقات جودوی جام دوستی قم مشخص شدندReviewed by on Feb 15Rating:

  به گزارش ایران ویج به نقل از خبرنگار مهر، مسابقات چند جانبه جودو نوجوانان و جوانان جام دوستی با حضور باشگاه‌های جودو تختی، کانون بسیج جوانان، سید معصوم، شهدای جنداب و تیم الدیالی کشور عراق  برگزار شد.

  در این مسابقات که سه شنبه شب در سالن جودوی ورزشگاه تختی قم به انجام رسید در وزن منهای ۵۰ کیلوگرم ابراهیم محمود ابراهیم از الدیالی عراق اول شد و علیرضا عباسی از باشگاه سید معصوم دوم و محمد حسن رحیمی از باشگاه سید معصوم سوم شدند.

  در وزن منهای ۵۵ کیلوگرم، محمد قاسم رضا قلی گل از باشگاه شهدای جنداب به مقام نخست رسید و ابوالفضل باقری از سید معصوم دوم شد ضمن این که امیر محمد فیروزی از باشگاه تختی روی سکوی سوم این مسابقات قرار گرفت.

  در وزن منهای ۶۰ کیلوگرم، امجد عباس حسین از عراق به نشان طلای نمادین این مسابقات دست یافت و دیگر مدال‌های این وزن نیز به عراقی‌ها اختصاص یافت به طوری که  کریم جمال کریم و محمد عبدالرزاق الیاس از عراق عناوین دوم و سوم را کسب کردند.

  در دسته منهای ۶۶ کیلوگرم  رسول حسین علی از عراق اول شد و عرفان غنی از کانون بسیج جوانان دوم و حسین خدابنده لو از باشگاه امامزاده سید معصوم عناوین بعدی آر کسب کردند و در دسته منهای ۷۳ کیلو، ابوالفضل شیری از سید معصوم اول، مهدی باقری از سید معصوم دوم و محمد عماد کاظم از عراق سوم شدند.

  در وزن منهای ۸۱ کیلوگرم، علیرضا میرباقری از سید معصوم اول موفق به کسب عنوان قهرمانی شد و محمد طالبی از باشگاه سید معصوم به مقام دوم رسید و عبدالرحمن احمد عبد از عراق سوم شد.

  در وزن منهای ۹۰ کیلوگرم، مقام قهرمانی به احسان ملکی پور از باشگاه سید معصوم رسید و پس از وی، مهدی طالبی از سید معصوم و مصطفی غانم ذیاب از عراق در جایگاه‌های بعدی قرار گرفتند.

  در مجموع امتیازات در بخش تیمی باشگاه فرهنگی ورزشی سید معصوم با ۳ طلا و ۴ نقره و ۳ برنز به مقام قهرمانی این مسابقات رسید و باشگاه جودو الدیالی عراق که تیم میهمان این مسابقات بود با ۳ طلا و ۱ نقره و ۳ برنز دوم شد و باشگاه شهدای جنداب با یک طلا به مقام سوم رسید.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.