• خرید vpn
 • ما هنـوز به فـردایی روشـن امید داریم

  صفحه اصلی » اینترنت و ای تی » آتش زدن دفتر شبکه تلویزیونی لبنانی به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام موسی صدر
  کد خبر : 2009440

  آتش زدن دفتر شبکه تلویزیونی لبنانی به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام موسی صدر

  آتش زدن دفتر شبکه تلویزیونی لبنانی به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام موسی صدرReviewed by on Feb 15Rating: شماری از افراد با تجمع در مقابل دفتر یک شبکه تلویزیونی در بیروت به مطالب پخش شده از این شبکه درباره امام موسی صدر اعتراض کردند و مدعی توهین به او شدند.به گزارش ایران ویج به…

  آتش زدن دفتر شبکه تلویزیونی لبنانی به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام موسی صدرReviewed by on Feb 15Rating:

  شماری از افراد با تجمع در مقابل دفتر یک شبکه تلویزیونی در بیروت به مطالب پخش شده از این شبکه درباره امام موسی صدر اعتراض کردند و مدعی توهین به او شدند.
  به گزارش ایران ویج به نقل از عصرایران، خبرگزاری رویترز نوشت حدود ۳۰۰ نفر که برخی از آنها پرچم های جنبش امل را در دست داشتند تلاش کردند به دفتر شبکه تلویزیونی “الجدید” حمله کنند و آن را اشغال کنند. آنها به سمت دفتر شبکه بمب های آتش زا، سنگ پرتاب کردند و شیشه ها را شکستند. پلیس و ارتش در این ماجرا دخالت و تجمع کنندگان را متفرق کردند. 
  آتش زدن دفتر شبکه تلویزیونی لبنانی به خاطر پخش برنامه کمدی درباره امام موسی صدر
  در درگیری میان معترضین و نیروهای امنیتی، یک پلیس زخمی شد.یک منبع امنیتی در لبنان این حمله معترضین را خطرناک توصیف کرد و گفت که اوضاع تحت کنترل است.خبرنگار شبکه الجدید هم گفت که دفتر این شبکه به دلیل پرتاب بمب های آتش زا به آتش کشیده شد.
  این شبکه اضافه کرد: تعدادی از احزاب سیاسی لبنانی این حمله را محکوم کردند. میشل عون رئیس جمهوری لبنان نیز از وزیران دفاع و دیگر مقامات مسؤول خواست آرامش را بازگردانند.
  تجمع اعتراضی روز سه شنبه واکنشی به برنامه کمدی – انیمیشنی شبکه الجدید بود که در آن به مفقود شدن امام موسی صدر اشاره شده بود.
  امام موسی صدر یک روحانی شیعه ایرانی – لبنانی است که در سفر به لبیبی در سال ۱۹۷۸ ناپدید شد.حکومت قذافی متهم به ربودن امام موسی صدر است اما همچنان این مسئله ناشفاف است.
  امام موسی صدر بنیانگذار جنبش امل است. جنبش امل یک حزب سیاسی – نظامی شیعی است که هم اکنون رهبری آن برعهده نبیه بری رئیس پارلمان است.

  کلیدواژه ها :
  دوره های نوروزی عصر شبکه

  مطالب مرتبط

  ویژه های ایران ویج

  دیدگاهها (۰)  ;کانال تلگرام ایران ویج اصلاحات نیوز آموزشگاه مهندسی عصر شبکه

  آخرین اخبار و مطالب

  پربحث ترین های هفته

  Sorry. No data so far.